Wpis z mikrobloga

@malinq: Wcześniej z tarcz covidowych. Wiesz jak łatwo szło wyłudzić hajs? Do znajomego przyszedł szef i powiedział "chłopaki tu są aneksy na 1/8 etatu". Oczywiście byl cały etat ale na papierze mieli 1/8. Później sobie ściągnął 911 ze stanow a jak wszedłeś na ta stronkę gdzie się dotacje sprawdza to pona 0,5 mln przytulił xD Głupie kosmetyczki, fryzjerki itp brały dotacje, postojowe a i tak w tym czasie normalnie pracowały
  • Odpowiedz
POTRZEBUJĘ 500tys resztę mam swoich... POPRAWCIE MNIE


@PogromcaPISu: TERAZ potrzebujesz 500k. Jak wejdzie dofinansowanie deweloperów, to będziesz potrzebował 1kk. Weź se chłopie kalkulator, albo przelicz se pod kreską.

Ostatecznie pewnie zapłacisz mniej więcej tyle samo, ale pieniądze z budżetu zamiast pójść na wojsko, NFZ czy #!$%@? nie wiem szkoły, to pójdą do kieszeni deweloperów.

Think Mark, think!
  • Odpowiedz
Kupił mieszkanie za tarcze covidowe, sprzedał bekowiczom i ma. Teraz Pasuje?


@WielkiPowrut88: Nie. Brakuje dowodu.

A jak już znajdziesz dowód to ustal jaki odsetek osób prowadzących działalność gospodarczą kupił nieruchomość za kasę z tarcz i sprzedał w czasie bk2 jeśli mówisz o przedsiębiorcach jako grupie zarabiającej na bk2.
  • Odpowiedz
TERAZ potrzebujesz 500k.


@taki_typa: Jak zarezerwuje mieszkanie teraz z gwarancją ceny to nie będzie potrzebował 1kk. Zresztą bk0 nie #!$%@? tak cen jak bk2 bo jest sprametryzowany, limitowany kwartalnie i rozłożony na większy okres niż 5 miesięcy jak bk2

@malinq Skokowy wzrost cen mieszkań od czasu covidu, świadczy o tym gdzie zostały ulokowane te nadwyzki. Zresztą jak znasz kogoś kto ma firmę, zarabia dobre pieniądze to 100% ze ma
  • Odpowiedz
  • 2
@taki_typa:

pieniądze z budżetu zamiast pójść na wojsko, NFZ czy #!$%@? nie wiem szkoły, to pójdą do kieszeni deweloperów.


30 lat życia w tym kraju nauczyło mnie że TRZEBA STAWIAĆ SIEBIE na 1 miejscu. Swoje dobro i swojej rodziny. NFZ czy wojsko to też poustawiani koledzy polityków przy władzy xD
Czy wzrost cen odbierze komuś możliwość
  • Odpowiedz
No widzisz a jak znam takich co na kontach i w betonie mają myljony pochowane a jakbyś im powiedział etf to by cię z krzyżem wygonili.


@WielkiPowrut88: i na tej podstawie twierdzisz, że "przedsiębiorcy dostali kasę z bk2".

Ja znam palaczy w zaawansowanym wieku, więc zgodnie z twoją logiką to palenie jest zdrowe i palacze długo żyją xD
  • Odpowiedz
No obecnie ja dopłacam ludziom z beki2, to teraz niech inni powoli szykują dupska na dopłacanie do mojego kredytu jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AryanWonderBoi: No i słusznie, jak dają to trza brać. Mi już podatnik ponad 10k PLN dorzucił do kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@trollasek: może to nie musi być najściślejszy Kraków-Centrum :) prace zdalne + 2 auta znacznie ułatwiają takie wybory :) Libertów, Wieliczka, Niepołomice itd :) a ten dochód to tak z palca wpisany na "odwal się" raz jest 7k a bywa 11k ale też nie zawsze xD
  • Odpowiedz