Wpis z mikrobloga

Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała Sri Lankę xD

Oszczędzała trochę i jedzie na 10 dni sama.

Więc jeśli usłyszycie, że jakaś p0lka umarła na Sri Lance, to możecie mówić, że byliście przy tym zanim to się stało.

Swoją drogą siedząc na lotnisku w Dubaju i czekając na przesiadkę już wiem jak się czuje murzyn na wycieczce w wiosce Twoich starych bo każdy się na mnie gapi, mimo, że aż tak mało białych nie ma na tym lotnisku xD

Moje świeże przemyślenia z lotu samolotem na długą trasę są takie, że czułam się mega otumaniona przez tę zmianę ciśnienia i od razu przestała mnie głowa boleć jak zaczęliśmy lądować
Chyba kosmos jednak nie dla mnie

Jak znajdę coś śmiesznego na Sri Lance [oprócz baby bo to już śmiechu warte, mówiłam] to wrzucę
Pozdrawiam całe dwie osoby obserwujące ten post i konia

#chwalesie #wycieczka #podroze #frenpill
Wrrronika - Śmiechu warte

Baba nigdy nie leciała samolotem i na 1 wycieczkę wybrała ...

źródło: 1000028859

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
  • 1
@lepaq: kurde tam to zależy od miejsca
Jest mega fajna plaża i taki typowo instagramowy klimat z palemkami xD

Teraz będę też jechać by ogólnie zobaczyć dżungle, słonie w rezerwatach, WIELKI GŁAZ [co ludzie lubią w wielkich gałazach?] I ogólnie to wszelakie buddyjskie temple-tki xD
Ogólnie dżungla i ciemni ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@macabrankov: a wiesz co, ja to nie lubię rozmawiać z ludźmi XD więc mi to na rękę XD

Lubię wziąć słuchawki, zjeść sobie sama, połazić sama
Nie przejmuje się takimi rzeczami
A ogólnie jak ktoś zagaduje to chętnie odpowiadam, ale szybko mi sie bateria społeczna wyladowuje najzwyczajniej w swiecie

Jedynie co - to wiadomo podrozoowac trudniej, jedna glowa mysli, a nie dwie, podroz czesto taniej jak sie z kims sklada,
  • Odpowiedz
  • 0
@offca: jedyne co teraz widzę to to, że zabraknie mi czasu na wszystko bo komunikacja miejska to tu zwalona jest eheh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli masz jakieś triki co do podrózówania pomiędzy miastami to chętnie pożyczę

Czytałam że nawet jak sie nie ma prawka na skuter, to wypozyczenie go i meeting z policjantem to jakies 500 rupii lapowki i puszcza, prawda to? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Spider1919: na luziku, moja mega blada skora zostala zauwazona XD napisalam o tym we wpisie, ale oprocz jednej osoby co do mnie zagadala i typa ktory skomplementowal moje usta to nic mi sie nie przytrafilo dodatkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rojber_w_laczkach: dobry nie bedzie, ale jako tako

Nie wiem czym jest ten slynny jet lag, bo jak dotarlam do hotelu to zasnelam od razu po umyciu sie, a kolejnej nocy jak spalam do 10 [jak zwykle, na co dzien] to poszlam spac o 3 [jak zwykle na co dzien XD ]

Z tym podrozowaniem to sie mocno w pulapke wrzucilam, bo nie wiedzialam jaka zrypana komunikacja autobusowa ru jest
Nie
  • Odpowiedz
@Wrrronika: musisz wstawać bardzo wcześnie i łapać poranne autobusy :)
co do policji to raz mnie zatrzymali, powiedziałem, że dokumenty zostawiłem w hotelu i mnie puścili bez żadnych problemów, pytali tylko dokąd jadę

trzeba było pojechac bezposrednio autousem z Mirissy do Wellawaya, a stamtąd tuktukiem do Ella
  • Odpowiedz
  • 0
@offca: dzialalam jakos z propozycjami google, ale te przesiadki troche nie ten teges ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W ogole pomyslalam o dosc absurdalnym pomysle, zeby w Kolombo wynajac sobie na dwie doby motocykl i wrocic na Mirisse na jeden dzien xD [zostawilam tam w hotelu paszport xd ] ale 3 godziny w jedna i druga strone bez prawa jazdy to chyba tak slabo jednak
  • Odpowiedz