Wpis z mikrobloga

#perfumy

Mam już dosyć poszukiwań i poszedłem na łatwiznę kupując jeden z najpopularniejszych cytrusów. Prócz tej flaszki i Mercedes Cologne przydałby się jeszcze jakiś inny świeżak na upały - tym razem z pomarańczą czy grejpfrutem jako główne skrzypce...
stanley___ - #perfumy 

Mam już dosyć poszukiwań i poszedłem na łatwiznę kupując jede...

źródło: IMG_20240710_181220

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Sayiv: Z tego co piszą to początkowy grejpfrut rewelacja ale trochę boję się tego jałowca - tak jak wetywerii we flaszce wyżej. Trzeba będzie przetestować.
  • Odpowiedz
@stanley___: I słusznie, Turathi Blue mam i dla mnie to jest mix owocowy oranżadowy. Jak w Eau Givree to jest taki piękna cytynowa skórka (jest wyszczególniony cytron, ale cytrona to ja w życiu na oczy nie widziałem, a tym bardziej nie wąchałem), to tutaj jest chemol. Właśnie sobie psiknąłem na rękę. Dodam, że ludziom się bardzo ten chemol podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sayiv: Jeszcze jedno - co Wy macie s tą trwałością? Zarówno Mercedes jak i Fraiche trzymają dobrze :) Nie jest to poziom Jooo Home ale jak na świeżaki to naprawdę przyzwoicie.
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie no, chemol głównie wali cytrusami z oranżadki citrus-mix ;) Chooociaż jest jeden lepszy chemol od niego, którego mam. Jimmy Choo Man Ice ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten to jest CIF Lemon 1:1.
  • Odpowiedz
  • 0
@fiddle: Jimmy ponoć podobny jest do Mercedes Cologne a jeden już mi wystarczy :) Genialną musującą cytrynką był Azzaro Chrome Sport - kilka lat temu płaciłem 80zł/100ml... Obecnie nieprodukowany.
Spróbuję tego Terre.
  • Odpowiedz