Wpis z mikrobloga

Nie potrafię zrozumieć jednej sprawy. Widzów buddy może nie interesować, że ma samochody porejestrowane na Jose, nie widnieje w rejestrach w CZ i SK, kupował wszystko na Grażynkę etc. Teraz rolę się odwróciły, bo niby Grażynka otworzyła restaurację, a to Budda ma udziały.

Natomiast Budda pomimo pełnej wiedzy o tym, że MGP to skazany prawomocnie zlodziej samochodów, pomógł wypromować jego loterię na samochód wątpliwego pochodzenia. Nie tylko pomógł w promocji loterii, ale nawet pomagał w ukrywaniu przeszłości MGP. Budda doskonale wiedział, bo sam się do tego przyznał w rozmowie z Konopskim. Chłopaka który wysłał wiadomość z papierami do Konopskiego i Buddy, później MGP próbował zastraszać. Wynika to z prostej analizy.

1. Chłopak wysyła papiery na MGP do Konopskiego i Buddy
2. Z powodu wysłania wiadomości na whatsapp, Budda miał numer telefonu. Później Konopski przesłał wiadomość którą wysłał mu ten chłopak do Buddy. Budda musiał pokazać lub przesłać wiadomość do MGP, bo występuje tam charakterystyczne "siema Byczku", czyli tak jak ten chłopak napisał do Konopskiego
3. MGP wyznacza nagrodę za ujawnienie abonenta numeru lub wręcz doprowadzenie go do Glinkowskiego.

Jakie korzyści Budda miał za przehandlowanie swoich widzów do MGP?

"Nabył" 2 samochódy o wartości blisko 2 mln złotych. To nie jest przypadek, bo loteria odbyła się 12.03.2023, a faktura sprzedaży aut datowana jest na 31.03.2023. Jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego to była umowa kupna-sprzedaży, to wyjaśniam. W przypadku darowizny o takiej wartości dla 3 grupy podatkowej, to pewna kontrola urzędu skarbowego i innych służb. Chyba nie muszę mówić, że nikt nie chce żeby służby interesowały się nami. Dlatego najłatwiej jest sprzedać, nawet jeśli później te pieniądze wrócą w postaci np. wykonania usługi. Oczywiście na fakturze nie widnieje ani Budda, ani MGP. Transakcja odbywa się między firmami Wiesławy Glinkowskiej a Aleksandry Krcha. Na fakturze widnieje ok. 532 584,83 zł tytułem spłaty leasingu i wykupu Huracana. Natomiast nie ma finalnej ceny i może być wyższa. Pewnym jest, że kupił poniżej wartości, nawet taniej niż fabryczny Huracan, a mamy do czynienia ze zmodyfikowanym TwinTurbo. Biorąc pod uwagę ilość znaków, to maksymalna możliwa cena widniejąca na fakturze to 999 999,99 zł.

Ja nic nie mam do osób oglądających Buddę, biorących udział w loterii, kupujących Doze. Natomiast wokół Buddy powstawała swego rodzaju sekta w której wyznawcy Buddy bronią swego idola a jedynymi argumentami są "boli dupa, Budda może cię kupić z całą rodziną, jakiego koloru jest twoje bugatti". Tych ludzi nazywam durniami i pogłówkowami, bo nimi są. Budda idealnie nimi manipuluje udając filantropa. Mógłbym się rozpisać, ale wystarczy powiedzieć, że uwierzyli w wspólne tworzenie historii poprzez zakup losów. Wspólne tworzenie historii polega na tym, że Budda jeździ Bugatti, a oni jeżdżą do roboty. Przeanalizowałem widzów którzy najbardziej bronią Buddy. Był taki mem starter pack widzów buddy i niestety to prawda. Można to sprawdzić za pośrednictwem FB i widniejących tam wpisów.

Wystarczyło powiedzieć w radiu "ja nie wiedziałem o MGP" i temat zakończony. Przecież święty Budda nigdy był nie okłamał swoich widzów.

#budda #famemma #polskiyoutube #motoryzacja
10kobla - Nie potrafię zrozumieć jednej sprawy. Widzów buddy może nie interesować, że...

źródło: img_1_1716848301770

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@10kobla: ja nie czaję wykopków, piszecie elaboraty na tego buddę, i to jedyne co w tej sprawie robicie. Marnujecie swój czas (ja wiem że macie go dużo, nie mówię tu typowo o tobie, bo wnioskując po stylu pisania NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie jesteś aż tak dużym przegrywem, bądź nie jesteś wcale jak 95% tagów famemma, budda) ale do sedna. Nie rozumiem jaki jest sens codziennie od pół roku pisać o jednym i
  • Odpowiedz
@Oskaros: On pisze po to żeby inny to przeczytali i żeby dupa zabolała takim jak ty, którzy nie mogą wytrzymać jajników źle pisze o buddzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 51
@Oskaros: Skąd wiesz, że nic nie robię?

Zainteresowałem dwóch dziennikarzy śledczych postacią Buddy. Jeden również się odezwał do mnie na priv. Poza tym, co ja mogę zrobić jak nie mam narzędzi. Zebrałem informację, przekazałem.

Poza tym jest coś takiego jak budowanie narracji. Budda to robi na swoim kanale nadawczym. Wykop niestety ma słabą siłę przebicia, ale jest dobry jako źródło wpisu. Ja też postanowiłem budować narrację. Tylko nie przekonuje sekty,
  • Odpowiedz
@cwlmod: mniej więcej o tym mówiłem, jak chwaliłem go, że on przynajmniej potrafi się poprawnie wypowiedzieć jako wykopek. Ty podałeś idealny przykład ze przerosło cię proste zdanie. Dzieki
  • Odpowiedz
@10kobla: Tutaj nie ma czego próbować zrozumieć. Świat zawsze był, jest i będzie pełny pożytecznych idiotów. Od tego są media, internet żeby ogłupiać ludzi. Bez tego taki niewolniczy system nie miałby prawa istnieć. Ktoś ma trochę szczęścia, do tego jest wyrachowanym cwaniakiem to potrafi to wykorzystać i trzepie miliony. Ot cała filozofia. Ale im więcej osób będziesz uświadamiać tym lepiej. Pozdro.
  • Odpowiedz
  • 5
Jeszcze dodam, bo zapomniałem dopisać. W przypadku takiej transakcji mozna byłoby nabyć samochod w zamian za promocję loterii, ale przynajmniej w przypadku Huracana, byłoby to niemożliwe z powodu leasingu. Dlatego zrobili umowę kupna-sprzedaży, bo Wiesława Glinkowska dostała pieniędzy i wykupiła Huracana, a następnie zbyła na rzecz Aleksandry Krcha.
  • Odpowiedz