Wpis z mikrobloga

@mr-dawid: Po kiego grzyba człowiekowi niezależni od płci ktoś, kto codziennie będzie się pytała jak się czuje? Wtf? Jakby dzień w dzień ktoś zadawał mi tak idiotyczne pytanie to bym chyba #!$%@? w końcu zjechał jak psa. Co to #!$%@? lekarz jakiś, czy co?
  • Odpowiedz
Femoidom łatwo rzucać takie porady ale nawet gdybym chciał to nie mam jak tego stosować bo jestem olewany od razu na pierwszym kroku xd
  • Odpowiedz
@mr-dawid: to ma nazwę: main character syndrom, czy jak tak, to jest programowane w ich możdżkach od małych dziewczynek. BTW, takich podgrubiałych Karynek to tu w powiatowej można mieć na pęczki, wystarczy jak podjedziesz hulajnogą elektryczną pod baraki z plecakiem pełnym Argusów i możesz wybierać(jak masz włąsną heavy duty to może uciągnie dwie). p0lka, toż to slur gorszy niż nigger.
  • Odpowiedz
@mr-dawid: Zauważam tutaj dwie rzeczy :
1. Potrzeba atencji - będzie dostawać komentarze w rodzaju "Ohh jaka wspaniała i wyjątkowa dziewczyna"
2. Sygnalizowanie cnoty - zobaczcie jaka jestem wspaniała, wyjątkowa, inna niż wszystkie. Każdy może coś takiego napisać/powiedzieć bo to ładnie brzmi i sprawia dobre wrażenie a jednocześnie nic nie kosztuje i nikt tego przecież nie sprawdzi czy faktycznie postępujesz według tych zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@mr-dawid: a ja potrzebuję kobiety która założy ogród z ktorego rano boso będzie przynosić kwiaty i wstawiac do wazonu w salonie. Niestety baby dzisiaj boją się wsadzić ręce w ziemię bo się ubrudzą i wolą chodzić do knajpy na Świętokrzyską
  • Odpowiedz