Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły jak poradzić sobie z sąsiadem, który uprzykrza ciszę nocną i w ogóle ?
Z jego stałych zagrywek to walenie drzwiami wejściowymi do swojego mieszkania tak aż huk leci na cały pion, kilka razy pod rząd.
Walenie po kaloryferach.
Kiedyś próbował nam się wbić o 1 w nocy do mieszkania myśląc że jest prowadzony remont.
#nieruchomosci #kiciochpyta #sasiedzi
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@xdTM: Rozmawiałem to nic nie da ze względu na to że traktuje mnie już jako swojego wroga bo jako jedyny z sąsiadów podejmuje temat jego odpałów plus nasyłem na niego już psy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skowyrny_Johnny: Tez to sugerowałem że przydalby mu się porządny #!$%@? ale dziewczyna mowi że będę miał przez to problemy. Plus podejrzewamy że jest niezrównoważony psychicznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ovis_aries: a bo raz :D jak jest policja wzywana to udaje że go nie ma w mieszkaniu i stuki i puki na chwile milkną wraca do swojego rytuału jak odjadą po jakiejś chwili.
  • Odpowiedz
@Reverb: tylko wzywanie policji, nie tylko w nocy ale nawet za dnia (nie ma coś takiego jak cisza nocna). Wzywać i zgłaszać zakłócanie miru domowego przez nękanie hałasami czy co on tam robi. Hałasy nagrywać i sobie to wszystko kolekcjonować (kiedy była policja, kiedy nagrane hałasy itp.).
Jeśli są hałasy, przyjeżdża policja i ich nie ma, a potem znowu są, to znowu dzwonic. Wtedy pewnie policja też podejdzie do Ciebie
  • Odpowiedz