Wpis z mikrobloga

@djtartini1 ja tylko rzuciłem śmiesznym obrazkiem pokazującym sytuację z drugiej strony xD

Ja się nie dziwię, jeśli ktoś z zagranicy trafi na p0lka i nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia przez barierę językową. Pózniej przychodzi otrzezwienie i przycisk escape na klawiaturze.
  • Odpowiedz
@Tja88: dla mnie osobiście byłoby wszystko ok, gdyby nie fakt, że taka mokebiara będzie później ciągnąć socjal na tego swojego uruk-haia z pieniędzy podatnika (głównie od tych białych "przegrywów" którymi tak gardzi).
  • Odpowiedz
powinno być jak u lwów - pojawia się nowy stary, to mały Tyrone leci do kosza a babie robi nowe


@t2000: Ja #!$%@?ę, jak można mieć tak obrzydliwe poglądy, by karać dzieci za błędy starych i życzyć im śmierci albo wychowywania się bez ojca xD A potem jeden z drugim płacze jak to starzy ich skrzywdzili.
  • Odpowiedz
  • 2
@XpedobearX no ale przecież tak to działa w naturze. Nowy samiec w stadzie zabija męski miot po poprzedniku. To zdrowe bo później samice szybciej wracają do rui i mogą mieć kolejnych potomków bez marnowania czasu i zasobów na pozostałości po poprzedniku
  • Odpowiedz
  • 1
@XpedobearX twój bambinizm społeczny świadczy jedynie o tym że jesteś słabym kukoldem który wychowuje cudze dzieci, nie przedłużając własnej lini genetycznej. Jesteś słaby, uległy i bezsilny
  • Odpowiedz
no ale przecież tak to działa w naturze


@t2000: To, że coś jest naturalne, to znaczy, że moralnie dobre? Delfiny zabijają dla zabawy albo urządzają gwałty. Nawałnice #!$%@?ą wszystko w pył, powodzie zalewają, pioruny zabijają a naturalne trucizny trują. Co za bezsensowny argument xD Jesteś człowiekiem rozumnym, a nie małpą na drzewie, choć zaczynam wątpić.

twój bambinizm społeczny świadczy jedynie o tym że jesteś słabym kukoldem który wychowuje cudze dzieci,
  • Odpowiedz
@t2000: To od razu może zastosujmy kronizm jak u bocianów co? Jak Twój dzieciak urodzi sie wczesniakiem m, to go zezryj żeby nie marnować zasobów xd
  • Odpowiedz