Wpis z mikrobloga

  • 2
@biaukowe: @irish71: dużo, ale do ogarnięcia, ale tylko Mugga inne wynalazki nie działają. Jak chodzisz nie gryzą, ale wystarczy że staniesz i się zaczyna. W Chugach było ich masę tu w lasach niedaleko Seward dużo mniej, ale i tak dużo.

@Berkel_88 co do miśków to ostatni akapit na zdjęciu dużo mówi, są ale nie dajmy się zwariować. My tylko na kupy trafiliśmy, chodzimy ze sprayem na niedźwiedzie,
ramirezvaca - @biaukowe: @irish71: dużo, ale do ogarnięcia, ale tylko Mugga inne wyna...

źródło: 1000007599

Pobierz
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Jak byłem w 2016 na Alasce na robocie, jechałem raz do miasteczka na rowerze i przy lasku w drodze zauważyłem ruch, lekko zwolniłem, żeby się przyjrzeć i jak zobaczyłem futro to chyba nigdy tak szybko nie #!$%@?łem :D

W ciągu miesiąca chyba z 3 razy był przypadek, że podchodził jakiś blisko obozu, ale przeganiali je dozorcy, strzelając w nich fajerwerkami

Ogólnie zależy też od regionu, ale życzę, żebyś nie
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: elegancko! Też mi się zawsze marzyło tam pojechać, ale zważywszy na to, że obecnie ciężko mi zebrać dupę w Beskidy (godzinę drogi od domu), to nie ma o czym gadać :P
Baw się tam Mirku i uważaj na siebie!
  • Odpowiedz