Wpis z mikrobloga

Polacy nie potrafią jeździć samochodem, jak byłem na Jamajce to poznałem starszego Jamajczyka, miał stare auto z lat 80-tych i jeździł, paląc sobie spliffy i jointy, często rozmawiał przez telefon i jeździł tak dobrze że tak jeździ może 0.0001% Polaków, ale co więcej on miał ponad 70 lat i nie miał prawa jazdy i jeździł, na Jamajce jest WOLNOŚĆ.
A w Polsce, to każdy jeździ jak chce, nie szanują przechodniów, motocyklistów i rowerzystów, jeżdżą ponad 50km w mieście, ja się nie dziwie że w tej zacofanej Polsce jest tyle wypadków
#motoryzacja #prawo #stopcham #oswiadczenie #libertarianizm
wielkifanrapu - Polacy nie potrafią jeździć samochodem, jak byłem na Jamajce to pozna...

źródło: 31-2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu jaa man to zioło sprawia że prowadzisz dobrze w polsce nielegal to jeżdżą po wódzie i powodują wypadki ganja daje spokój skupiasz się na drodze i widzisz więcej alkohol to szaleństwo babilon podnosi emocje i wywołuje wojny peace
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu Tak jest zawsze do momentu, aż kraj nie zacznie "aspirować do cywilizacji". Bo wtedy zaczyna sie biurokracja i ograniczanie wszystkiego co sie rusza i na drzewo nie ucieka. Najnowszy przyklad z Gruzji, która bardzo chce do eurokołchozu (no przynajmniej spora czesc Gruzinow chce) wiec wprowadzili przymus badan technicznych. Ciekawe, że jeszcze dotąd bez nich nie wymarli. A to dopiero pewnie tylko wstęp do zrobienia z Gruzji kraju "bezpiecznego." Jak skończą,
  • Odpowiedz
@sizzln.#!$%@? mnie takie pieprzenie. Po.pierwsze, nawet obecna komuna nikogo nie skazuje na banicje za to,.że on chce by w kraju było inaczej niż jest. To normalna część polityki. Po drugie może tacy jak ty powinni wyjechać i dac normalnym ludziom żyć.
  • Odpowiedz