Wpis z mikrobloga

Różnie ale tak średnio od startu do zbioru 21 dni bym dał zależy od odmiany. Dla mnie odmiana ma znaczenie bo odczuwam różnice w działaniu czasami są subtelne a czasami bardzo wyraźne. Zależy do odmiany jaką wezmę. Są inne visuale, odczucia, energia body load... Dlatego każda odmiana uczy mnie czegoś nowego i są dobre na różne okazje. Po prostu sprawdź na sobie.
  • Odpowiedz
@CyberM4niak: @Atreyu popularne odmiany mają praktycznie te same poziomy psylocybiny i psylocyny. Inne odczucia w zależności od odmiany to twój stan psychiczny a nie odmiana. Więcej substancji czynnych zawierają odmiany albino i łysiczka lancetowata.
Jedynym wartym rozważenia sprzedawcą jest mykożerca z growkitami fullauto.
  • Odpowiedz
@nieaktywny_88: Dobra idź ze swoimi mądrościami gdzieś indziej bo bzdury piszesz. W mojej głowie siedzisz? Ja doskonale wiem co czuje. Wmawiać to sobie możesz takie rzeczy prostym ludziom. Poza tym nikt się nie pytał o sprzedawcę.
  • Odpowiedz
@Atreyu: przebadano wiele odmian psylocybine cubensis i praktycznie nie różnią się od siebie poza wyglądem zewnętrznym. Odczucia jakby różne wersje p. cubensis miałyby dawać inne efekty to projekcja umysłu. Czasami jest tak, że weźmiesz jakąś dawkę i nic się nie dzieje, ale za dwa tygodnie ta sama dawka z tego samego rzutu tej samej odmiany już da inny rezultat. Nie ma co się spierać z ludźmi którzy nie podchodzą rzetelnie
  • Odpowiedz