Wpis z mikrobloga

Proszę państwa mamy tak zwaną krótką piłkę - jeśli Francuzi dziś wygrają to Szymon Marciniak na 99,9% dostanie finał EURO. Jeśli wygra Hiszpania to finał dostanie najprawdopodobniej Francuz Clement Turpin. Widziałem ankietę w której zdecydowana większość (ja też) jest za Hiszpanią. Czas przemyśleć swoje wybory i wybrać izotonik DrWitt, polecam.
#pilkanozna #euro2024 #mecz
Minieri - Proszę państwa mamy tak zwaną krótką piłkę - jeśli Francuzi dziś wygrają to...

źródło: 65b398216df2c_Szymon_Marciniak_DrWitt_655

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: jeżeli to czy będzie prowadził finał euro tylko zależy od narodowości innego sędziego to znaczy, że nie jest na tyle dobry by to euro dostać. Jak dostanie mimo wszystko to wtedy szacunek, a tak... taki bezsens.
  • Odpowiedz
to znaczy, że nie jest na tyle dobry by to euro dostać


@kcrgs: dziwną logiką się posługujesz, wręcz antypolską .A może jest tak dobry ale chcieli na wielkim turnieju dać finał komuś innemu bo Simi miał już mundial a to najwyższe wyróżnienie w tym fachu.
  • Odpowiedz
@Minieri nie interesuje mnie kto bedzie sedziowal final, nie wplywa to w żaden sposób na moje życie. Za to na moje życie zdecydowanie wpłynie wynik dzisiejszego półfinału bo chyba sie obsram jak wygra ta zamulona drużyna Francji
  • Odpowiedz
@Minieri: Marciniak reklamuje dr Witta? Nawet nie wiedziałem. Ciekawostka - początku tej marki sięgają Pruszkowa i znanego z wykopu pana Jarosława ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri A skąd pomysł że Turpin ma większe szanse gdy Hiszpania wygra? Przed wyrzuceniem Orsato czytałem, że Marciniak ma większe szanse od Francuza na finał przy czym Orsato był faworytem.
  • Odpowiedz
@Minieri Bez żadnej złośliwości: to Twoja opinia czy jakaś zasada? Bo jednak finał ChL też sędziował pomimo że był po finale MŚ. Z tego co kojarzę to jednak UEFA raczej nie bierze pod uwagę takich czynników ale moge się mylić.
  • Odpowiedz
@garrincha94 bo lysy to po prostu konkretny sędzia który przede wszystkim potrafi opanować zawodników więc mimo wszystko mu te wielkie mecze dają
Z drugiej strony popatrz na takiego Taylora który totalnie nie panował nad ćwierćfinałem Niemcy Hiszpania
Gdyby miał sędziować jakąś Serbię czy innych jugoli albo Turcję to mamy na boisku bijatykę i 5 kontuzji
  • Odpowiedz
  • 0
@garrincha94: Opinie na blogu sędziowskim typu:

Ref Fot8 July 2024 at 10:42

Nobody will gave Marciniak the final, some reasons; He will be the only who will have CL,WC,EURO final, and in officiating world there are some unwritten rules about that. Of course,it would not be undeserved. Also, I saw that Orsato is clear for the final, only thing is that who will be 4th official, Turpin/Marciniak
  • Odpowiedz
@Minieri Dokładnie ten sam blog czytam ;) No cóż, gość w komentarzu już raz się pomylił bo Orsato już w domu także mam nadzieję, że w drugiej kwestii też. Pewnie jednego dadzą na finał a drugiego na 4O jesli Francja odpadnie.
  • Odpowiedz