Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: Taa jak się rodzisz gruby jak ten gościu po lewej to masz łatwiej to urzeźbić. A jak jesteś suchoklatesem to musisz wpieprzać odżywki białka i inne rzeczy żeby było co rzeźbić. Poza tym osoby grube mają mocniejsze mięśnie bo muszą dźwigać te nadmiarowe kilogramy
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: ogółem to gość po lewej miał dobrze o tyle, że równomiernie rozłożył się tłuszcz na całym ciele. Wtedy można zbić kilogramy w dół i odkryć rzeźbę(jeśli się wyrobiło ją treningami). Gorzej jak ktoś ma tzw. skinny fat. Wtedy suche łapy + brzuchal. A i jeszcze czasami jest ginekomastia. To już nie jest tak łatwo zmienić. Pewnie się da oczywiście, ale to trzeba sporo czasu zużyć na liczenie kalorii i
  • Odpowiedz
@Dan188:

To już nie jest tak łatwo zmienić.

No właśnie nie. Taka osoba ma komfort podczas przybierania wagi bo może tak naprawdę jeść co chce, byleby była zachowana kaloryka. Oczywiście, że najlepiej dostarczać składniki wartościowe, ale taki suchoklates może wcinać do woli słodycze czy fastfoody żeby nabrać masy i nie ma bata, żeby to się nie udało. A że będzie przez to ulany to druga sprawa, ale to się wtedy
  • Odpowiedz
@Dan188: No pewnie, więc najlepiej nic nie robić. Każdy ma geny jakie ma, ale zawsze da się poprawić punkt wyjściowy, chociaż w jakimś stopniu, co płynie pozytywnie na ogólny odbiór. Ale wy wychodzicie z założenia, że jak nie będziecie chadami to nie ma sensu się wysilać xD Więc nie ma o czym gadać. Z takim podejściem nic nigdy nie osiągniecie.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

Oczywiście, że najlepiej dostarczać składniki wartościowe, ale taki suchoklates może wcinać do woli słodycze czy fastfoody żeby nabrać masy i nie ma bata, żeby to się nie udało.


Możesz przestać się wypowiadać na tematy na które nie masz pojęcia? Bo #!$%@? takie głupoty że aż oczy bolą xD
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: Oczywiście, wy tylko wszystko wiecie najlepiej :))) I dlatego macie taką z@jebistą formę :))) Zasada jest prosta: nadwyżka kaloryczna = przytycie. Wystarczy wyliczyć swoje zapotrzebowanie i sprawa załatwiona. Oczywiście to się nie stanie z dnia na dzień i trzeba poczekać na efekty ale da się.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
Meanwhile
Problemy z hormonami
Choroby natury psychicznej
Nieprzyswajanie niektórych produktów przez organizm
I taka lista sobie idzie i idzie i idzie.
O ile schudniecie to faktycznie głównie kwestia deficytu kalorycznego o tyle robienie masy jest dużo trudniejsze. No i nie wiem czy wiesz jak ciężkie jest #!$%@? ponad 4000 kcal dziennie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
#!$%@? śmieciowego żarcia na 4000 kcal
Świetny pomysł, prosta droga na sor z wrzodami żołądka czy #!$%@? bebechami. No nie wierze ze jesteś tak głupia że próbujesz wszystko tłumaczyć chłopskim rozumem. Ludzie biologiczne to dosyć skomplikowane organizmy i rady pt, żryj więcej nie będą zawsze działać. Zresztą gdyby takie mądrości działały to nie byłoby potrzeby na tony poradników i badań nt tego jak zdrowo przytyć ¯\(ツ)/¯
Czy większość #!$%@?ów z
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny:

Ale nawet zepsuty zegar pokazuje godzinę poprawnie dwa razy i im też się zdarzyć coś z sensem napisać.

Od kiedy ja piszę coś z sensem? :))) Tylko wykopki piszą :))) Więc jak mogę być do nich podobna? :)))

No i uważam że jesteś na takim samym poziomie mentalnym jak oni, zawsze wiesz wszystko najlepiej, zawsze wszyscy w okół są #!$%@? etc. Jesteś do nich bardziej podobna niż myślisz xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

No generalnie to w sumie podzielam twoje zdanie o części osobników tu zgromadzonych, tagów około przegrywowycj już nie nadążam #!$%@?ć na czarno xD

Racja. Jest tylko jedna mała różnica... ja poza wykopem wiodę normalne życie :)))


Ja też, kłótnie z tobą to takie moje małe hobby jak w robocie posucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Lol, przez większość życia byłem grubasem. Był taki okres, że schudłem ze 120 do 85 kg – wtedy dużo trenowałem. Po zejściu do 90 kg zacząłem słyszeć, że jestem przystojny XD

Nikt się nie rodzi gruby :)))


Urodziłem się po planowanym terminie, ważyłem 4kg. To ponad normę, biorąc pod uwagę statystki dla noworodków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: No szokujące, że zgrabny i wysportowany facet jest atrakcyjniejszy od ulanego spaślaka.

Urodziłem się po planowanym terminie, ważyłem 4kg. To ponad normę, biorąc pod uwagę statystki dla noworodków ( ͡º ͜ʖ͡º)

To o niczym nie świadczy. Też byłam sporym dzieckiem a jakoś mam super formę :)))
  • Odpowiedz