Wpis z mikrobloga

@haha123:

To jest idealny przykład polskiego nosacza który o inwestowaniu wie co kot napłakał. Tylko jedno w głowie - działki albo kawalerka w kredycie pod wynajem xD
  • Odpowiedz
@haha123: Tej soboty rozmawiałem z 25 letnim gościem, który mówił mi że przymierza się do kupna dwóch mieszkań, jedno za gotówkę drugie na kredyt, by być land lordem xd Ja mu odpowiedziałem że:

  • Odpowiedz
@haha123: czylo taki statystyczny chłop jest rozsadniejszy niż statystyczny wykopek gniazdownik? Stare, znałem

A i jak pisałem o reemigracji Polakow z wyżu demograficznego to wykopki pisali ale jak to?!?!? To nierealne, nieprawdziwe. (_ )
  • Odpowiedz
czylo taki statystyczny chłop jest rozsadniejszy niż statystyczny wykopek gniazdownik? Stare, znałem


bylby rozsadny (chociaz wtedy oczywscie tego nie wiedzial, bo skad?) gyby to nagrywal 5 lat temu.... a tak?... teraz? TERAZ? :)

@PanieAreczku:
  • Odpowiedz
A i jak pisałem o reemigracji Polakow z wyżu demograficznego to wykopki pisali ale jak to?!?!? To nierealne, nieprawdziwe.


wracaja wracaja - sie zderzaja z rzeczywistoscia....

@PanieAreczku:
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88 Ale to jebnie za 20 lat przy obecnej dzietności i perspektywach gospodarczych w tym kraju XD

Pokolenie Z często wchodzi w życie często z mieszkaniem kupionym od rodziców, albo dziadków, a lada rok zacznie się masowe wymieranie emerytów.

Najpierw jebną powiatowe, potem Łódź, Kielce, itp.
  • Odpowiedz