Wpis z mikrobloga

W czym macie większy problem w #silownia ?
Trening czy dieta?

Ja uważam że zdecydowanie dieta, iść odbebnic trening to nie problem lecz trzymać się dobrych nawyków żywieniowych i mieć chęci by je przygotowywać jest znacznie trudniejsze

#mikrokoksy

Większy problem masz z?

  • Trening 22.1% (25)
  • Dieta 77.9% (88)

Oddanych głosów: 113

  • 11
  • Odpowiedz
@Herato najwiekszy problem, to mimo wszystko trening. Przy czym mówimy tu o treningu z prawdziwego zdarzenia a nie treningu polegającym na pomachaniu sztangielkami, żeby się lekko zmęczyć.

Trudno jest, przynajmniej mi, czasem wykrzesać z siebie na tyle dużo uwagi i koncentracji żeby zaliczać ten upadek mięśniowy/trenować w jego okolicy.

Dieta nie wymaga zbyt wiele, to po prostu trzymanie się określonych ustaleń. Natomiast zrobienie treningu z prawdziwego zdarzenia i trzymanie się tego
  • Odpowiedz
@Herato U mnie dieta na masie. Redukcję lubie, nic mnie nie kusi bo wiem, że nie mogę. Ale im dalej masa tym z michy czystej robi sie śmietnik i przekraczam zapotrzebowanie dosyć mocno przez co rośnie bebzun i muszę dużo kilogramów zrzucać, nie mam czegoś takiego, że nie mogę bo waga nie spadnie tylko 'zjem sobie bo i tak jestem na masie' a potem więcej w pasie mi przybywa. W sumie
  • Odpowiedz
@Herato: przecież dieta to kwestia tylko psychiki, aby unikać żarcia syfu. Do trzymania zdrowej diety nawet nie trzeba umieć dobrze gotować ani mieć dużo czasu

Natomiast trening jest trudniejszy zdecydowanie, bo tu nie potrzeba tylko silnej woli aby pójśc, ale także trzeba być skupionym na ćwiczeniach, zachowywać technikę, pokonywać ból itp. Chodzi mi o prawidłowy trening a nie na #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@elozapiekanka taki plan że ani go w #!$%@? ani w oko, więc raczej go nie skopiuje i zostaje przy swoim :)
Ani siły na tym nie zbudujesz, bo za mało ćwiczeń akcesoryjnych i zbyt mało zróżnicowany ani masy, bo pracujesz non stop w tych samych płaszczyznach. To już wolałbym robić FBW w wydaniu Słodkiewicza.
  • Odpowiedz