Wpis z mikrobloga

Niektóre mózgi nie są w stanie przetworzyć tego ze ktoś może nie lubić rosjan, tak po prostu, zwyczajnie. Dla mnie rosja to państwo 3 świata z chorobami rodem z Afryki, korupcją na poziomie Somalii, ulicami i muzeami im. Stalina. kacapy, których zdarzyło mi sie spotkać w Polsce wielokrotnie wywarli na mnie złe wrażenie i jeszcze parę rzeczy mógłbym napisac, tak po prostu nie darzę ich sympatią.
Należy docenić bohaterskich Ukraińców, że tak sprawnie eliminują tę putinowską swołocz

#ukraina
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja znam trochę ruskich i oprócz tego że są ciągle pijani to są spoko. Za to ukrów poznałem kilku niefajnych i robiących burdy.


@NowyStaryMirek: A ja nie znam żadnego ruskiego za to znam wielu ukraińców i białorusinów (z kilkoma pracuję codziennie) i tez wszyscy są spoko i nawet za bardzo nie piją. Ile ludzi tyle opinii
  • Odpowiedz
co ciekawe ruscy zawsze są bogaci i stawiają żarcie, picie a nawet baby xd a ukry biedne


@NowyStaryMirek: Mi tam nikt nigdy żadnej baby nie postawił. Pewnie dlatego że nie kręcę się w środowiskach rynsztokowych
  • Odpowiedz