Wpis z mikrobloga

@amozetoostatniraz: Znajomi maja taka jakas jakby z tworzywa sztucznego. Przekroj prostokatny a nie okragly. Raczej sie nie zerwie. No i dluga na jakies 8-10m. Calkiem fajnie sie sprawdza.

Jedyny minus jak chodzisz po deszczu i podloze jest mokre. Jak "wybierasz luz" to lapy uwalone (Twoje a nie psa :P). No i przez to ze cziper ma zapiecie od dolu a nie od gory to trzeba serio kontrolowac jak robi dwojeczke
gorzki99 - @amozetoostatniraz: Znajomi maja taka jakas jakby z tworzywa sztucznego. P...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: Spoko. Ta linka nie ma raczej prawa sie zerwac :P W przyszly weekend widze sie ze znajomymi (wlascicielami wlochatej bestii :P) Jak nie zapomne to zapytam gdzie kupili.

Ale oprocz tego ze lapy uwalone to dochodzi jeszcze motyw pilnowania jak robi dwojeczke :P Ale to juz kwestia tego ze jest zapiety od dolu a nie od gory a nie samej linki :P
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz:
Nie polecam linek takiej długości, bo to może się skończyć zdartą skórą dłoni. Lepiej kup jakąś taśmę, najpełniej taśmę pvc, tylko pamiętaj że taśma pokryta pvc jest cięższa od zwykłej i na dłuższym spacerze można to odczuć.
  • Odpowiedz
@r__k kupiłam tatar dog. Ma dobre opinie i kosztuje fortunę, tzn. 210 złotych 🙆🏼‍♀️. Mam nadzieję, że będzie nam służyć dobrze. Najważniejsze, żeby się nie zerwała, bo mógłby być problem z powrotem. To znaczy, wróciłby ale zapewne nie od razu. Kiedyś w lesie jak poleciał to wrócił do mnie dopiero po kwadransie. Już go nie spuszczam, bo kwadrans to jest wystarczająco dużo czasu, żeby na przykład rozszarpać jakieś biedne zwi
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: będzie się syfić i poparzy ci ręce, jak będziesz jej używać bez rękawiczek.

Dlatego z doświadczenia poleciłam dwie inne firmy, które się dobrze sprawdzają przy dużych, silnych i nie do końca obliczalnych psach xd
  • Odpowiedz