Wpis z mikrobloga

Piękna pogoda, lato, 30 stopni, rozświetlone tereny dookoła powiatowego, ludzi brak, jak zwykle zresztą. Zapomniane ścieżeczki, drogi wijące się samotynymi polami i lasami. Tylko szum lekkiego wiaterku i odgłosy świerszczy.. Usiądę sobie na głazie przy polanie, wypiję napój bogów Arizonę, pokontempluję.. Potem pojadę rowerykiem nad strumyczek mały, tam też odpocznę sobie. Tak to się żyje tutaj w tej krainie, spokojnie, powolutku.. To powiatowe życie jest se. Tu nic się nie zmienia, tu umieralnia, dla dziadzi, takich jak ja, ehhhh.

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Piękna pogoda, lato, 30 stopni, rozświetlone tereny dookoła powiatowe...

źródło: 1000020871

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Tak to się żyje tutaj w tej krainie, spokojnie, powolutku.. To powiatowe życie jest se. Tu nic się nie zmienia, tu umieralnia, dla dziadzi, takich jak ja, ehhhh.


@Van-der-Ledre: z drugiej strony ja na przykład w mieście jeszcze bardziej nie mogłem się odnaleźć
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: szczerze to poza tymi postami o bólu okrutniczym to trochę zazdroszczę życia. Męczą mnie ostatnio kontakty z ludźmi, a tutaj chłop ma ciche, spokojne powiatowe, praca w budżetówce, bez targetów, bez telefonów o dziwnych porach, bez większego stresu.
Nie wiem czy się nie przenieść gdzieś do jakiegoś powiatowego w niedalekiej przyszłości.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: generalnie to masz tu wszystko: powierzchnia działki gwarantująca intymność, przyroda, bo zawsze jakaś rzeczka, jakiś lasek, generalnie cisza i spokój, czasem nawet klimat jeżeli umiesz go szukać, wieczorem spacerek z pieskiem, cisza, Ty i piwko w altance po 22 xD @Szarmancki-Los z uwagi na to co piszę wyżej to jest najlepszy pomysł na ustabilizowane życie, zawsze mi się wizualizuje serial "Ranczo" xD
  • Odpowiedz