Wpis z mikrobloga

  • 0
Nie przez otto …


@shazzy:
A przez jaką agencję?
Pracowałem przez OTTO, Sagius i Tempo Team i tylko do pracy przez OTTO bym wrócił, choć też nie jest to agencja idealna.
  • Odpowiedz
@Errad: No ja nie wiem gdzie oni trafiają, że narzekają xD Ja teraz siedzę na jumbo przez otto, 500 tygodniowo po zabraniu za mieszkanie/ubezpieczenie, mieszkania schludne, kasa na czas.. Pewnie idą tam, zostają #!$%@? za bycie naćpanym na lokacji/pracy i potem piczują xd.
  • Odpowiedz
@Noggenfogger:
No ja np. przez OTTO miałem najlepsze dotychczas zakwaterowanie na emigracji.
Poza tym np ostatnio w hotelu, w którym mieszkałem robili "renowacje" i Randstad/Tempo Team obciążyli losowych ludzi za uszkodzenia, a OTTO nie.
Poza tym OTTO ma normalny system składania skarg czy odwołań, z którego zdarzyło mi się korzystać, a w Tempo jak piszesz skargę to trafia ona do biura, na które się skarżysz :D
Tzn nie powiem bo
  • Odpowiedz
@Errad: No wiadomo, że Otto nie jest święte, ale no pracowałem u nich (w tej samej robocie) kiedyś przez 2-3 lata. Teraz wróciłem i powiem szczerze to się mocno poprawili. Na mojej lokacji normalnie jest legitnie działający monitoring, szlaban, przestrzegana cisza nocna, 2 łązienki na 5 osób, brak ćpunów i pijusów.. A kiedyś to jednak było na odwrót heh.
Jedyne co mogę się przyczepić to, że zdarza się, że Ci
  • Odpowiedz