Wpis z mikrobloga

@darth_invader: Tak chce pozostać w cieniu, że obiera na swój nickname, w wuj depresyjny, nawiązujący do właśnie bycia porzuconą przez ojca zwrot ;/

To nie jest kwestia wiary. Dziewczyna ma z tym ewidentnie duży kłopot co Bejoza próbuje zakłamywać.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: konsekwencje by były takie, że by pewnie siedział już w pierdlu albo areszcie. On nie rusza się nawet poza tą swoją dziurę, nie wiadomo czy siedzi w Kambodży legalnie (Cycolina robi visa run co jakiś czas), a to już jego ostatnie podrygi jeśli chodzi o "załatwienie" czegokolwiek.

@kurczakos1: to było takie nawiązanie to jej nicku (chyba na insta). Widać jaki Bej Kiszonkowy ma dobry kontakt z rodziną
  • Odpowiedz
@kurczakos1:

To chyba najwieksza ofiara kleszcza do tej pory. I w sumie najbardziej niewinna tego wszystkiego. (,)

Mam corke w podobnym wieku (19). Wiec tym bardziej mnie ten temat porusza. Zwlaszcza gdy porownuje ich zycka.
  • Odpowiedz
@Niedobry Też mam córkę w tym wieku, zresztą druga ma 18. Kleszczowi wydaje się, że jak zadzwoni raz na dwa dwa tygodnie, to wszystko załatwi.

Niestety bez wsparcia na miejscu na dobre i na złe może sobie w dupsku pogrzebać.

Nie wyobrażam sobie zostawić dzieciaków i wywalić na drugą półkulę, znikając na długie lata.

Wiem, że różnie się układa w życiu i czasami rozwód, to absolutnie najlepsze rozwiązanie, ale zostawić dziecko,
  • Odpowiedz