Wpis z mikrobloga

@Xefirex: Widać, że ta laska generalnie najostrzejszym ołówkiem w piórniku to nie jest. Pasut jej tak w skrócie powiedział, że jest głupia ta myśli, że on o facetach mówi, że są głupi XD
  • Odpowiedz
- Ilu chłopaków przerobiłaś w te wakacje?

- Lepiej nie pytać [dużooo…].

- Czego brakuje facetom?

- Szacunku do kobiet XD


@Xefirex: Przede wszystkim szacunek do kobiet jako mężczyźni powinniśmy posiadać ,ale kobiety do których podchodzimy z szacunkiem powinny się zachowywać w taki sposób żeby na takowy zasługiwać, ale tak to już jest jak kobiety wychowuje się w duchu tego, że one nic nie muszą wystarczy, ze są i masz
  • Odpowiedz
- Lepiej nie pytać [dużooo…].


@Xefirex: przecież ona wprost mówiła, że żadnego chłopaka nie miała. Wy to macie sprute głowy, że sobie dopisujecie narrację jak wam wygodnie mimo, że z kontekstu wypowiedzi wychodzi, że było inaczej.
  • Odpowiedz
@qwe_: jesteś jedyną osobą (czyli na 99% kłamiesz lub masz zryty łep), która tak twierdzi. Obejrzałem to i ewidentnie wszystko mówi za tym, że jest szonem, który codziennie łykał białko z innego węża.
  • Odpowiedz
szacunek nie powinien być dany, tylko zasluzony


@23kulpamens: Dokładnie. Jestem tego samego zdania, właśnie to napisałem wcześniej swoimi słowami. Szacunek u mężczyzny kobieta zdobywa będąc kobiecą kobietą czyli tym wszystkim pozytywnym co możemy postawiać obok słowa kobieta.
  • Odpowiedz