Wpis z mikrobloga

@Ryu: ej, oglądam właśnie Lisa i tam siedzi ekipa od Palikota. Prof. Środę w naszym kąciku popierających RP lubimy czy nie? :) Bo mnie jakoś w-----a na maksa...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parachutes: Jeszcze raz ktoś mnie o to spyta to zabiję... :<

Nie, nie popieram go. Wręcz go nie lubię. Denerwuje mnie. Uważam, że ktoś taki jak on, reprezentujący w Sejmie środowiska gejowskie to porażka.

Wystarczy? :P
  • Odpowiedz
@Shepard: Nie banuj mnie! ;)

Tak na serio to współczuję trochę gejom. Jeśli walczą o ich prawa takie osobistości w sejmie jak Biedroń i Kaczyński to trochę mnie nie dziwi skąd się bierze tyle nietolerancji w prymitywnym społeczeństwie.

A wracając do tematu to debata była całkiem ciekawa. Tylko osoby, z którymi się zgadzam wypadły dużo słabiej niż te, z którymi się nie zgadzam. Oglądał ktoś?
  • Odpowiedz
@parachutes: Sugerujesz, że Kaczyński jest gejem? ;)

Ale to fakt - niestety twarzą polskiego ruchu LGBT są ludzie pokroju Biedronia czy kiedyś Niemca, którzy zwyczajnie robią więcej złego niż dobrego. I to nie jest tylko moja opinia, bo wiele homoseksualnych osób tak uważa.
  • Odpowiedz
@parachutes: Dużo gorzej? Kto wypadl lepiej? Niesiolowski twierdzący, że pieniądze wydawane na Kościól są najbardzie racjonalnymi wydatkami w kraju, bo to pieniądze na moralność, a nie ma innej moralności niż katolicka? A może Cymański, który skakal po fotelu, wymachiwal dlońmi i jak zawsze byl spokojny i dowcipny tak teraz kipial w---------m jak nigdy.

Leszczyński zaskakuje mnie ostatnio bardzo pozytywnie. Myślalem, że to typowy celebryta, który chce się wybić, ale to kolejna rozmowa z nim, w której gada z sensem, używa argumentów i naprawdę trafia w sedno. Biedroń chyba przechodzi ostre szkolenie u Tymochowicza, bo też wychodzi lepiej. Nie przekrzykiwal się za bardzo, używal raczej merytorycznych argumentów i dzięki niemu Niesiolowski wyskoczyl z jedną z najbardziej skandalicznych rzeczy jakie powiedzial. Wcześniej próbowano wciskać ludziom, że skoro państwo jest neutralne światopoglądowo to nie może nikomu zabronić takiego manifestowania swoich poglądów. Ktoś wspomnial o tym, żeby Biedroń powiesil sobie tęczową flagę, on to podlapal i wlaśnie gdy Niesiolowski zapytal czy ten krzyż mu przeszkadza powiedzial ,,jak będzie wisial obok tęczowej flagi to nie" na co Niesiolowski, żeby Biedroń sobie powiesil i się przekona jak dlugo ta jego flaga powisi.

Środa trochę zbyt często przerywala. To jest cholerny jej problem, ale na przyklad bardzo mi się podobalo jak pod koniec wyraźnie wytlumaczyla na czym polega świeckość państwa i dobrze porównala sytuację do tego studia u Lisa. Bardzo rzeczowo przedstawiony argument na co Niesiolowski zacząl jej wmawiać chyba, że zaraz zaczną zakazywać szopek świątecznych i krzyży przy
  • Odpowiedz
@Shepard: Raczej aż tak wysoko Tymochowicza. Z resztą na stronie tvp powinien już być dzisiejszy program. Ogólnie dyskusja ciekawa więc warto obejrzeć (chociaż nowego z niej wiele się nie dowiesz) i samemu ocenić, czy Biedroń w tym wystąpieniu jakoś odstępowal od poziomu, który zazwyczaj prezentują poslowie?
  • Odpowiedz
@Ryu: O, dopiero przeczytałem Twoją wyższą wypowiedź (tą dłuższą). Moim zdaniem Cymański jest lepiej przygotowany do dyskusji niż Środa i Biedroń razem wzięci. Mimo, że argumenty są po ich stronie. Lepiej kąsa, potrafi zaakcentować najważniejszą myśl i wykorzystuje każdy błąd osoby, z którą polemizuje.
  • Odpowiedz
@parachutes: Faktycznie lepiej ich lapal, ale po prostu nigdy go nie widzialem tak wkurzonym jak w tym programie. A u Środy wlaśnie najbardziej podobala mi się ta ostatnia spokojna wypowiedź o tym jak rozumie się neutralność państwa.
  • Odpowiedz