Wpis z mikrobloga

Wiecie kiedy jesteście spierdoksami z którymi nikt się nie liczy ?
Uniwersalny eksperyment który można wykonać ( tylko dla podludzi miejskich, na wiosce to trudne)

Jeśli idziecie chodzikiem i cały czas musicie wszystkim innym schodzić z drogi jak murzyni białym kolonizatorom w Afryce
to znaczy, że jesteście #!$%@? genetycznymi dla których nikt nie ma najmniejszego szacunku.

#blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@snieg47: najważniejsze to nie okazywać strachu, jak ty nie zejdziesz to oni zejdą ale do ostatniej chwili musisz być silny i nieugięty

Zejdą choćby dlatego, że brzydzili by się kontaktu fizycznego z podludziem
  • Odpowiedz
@harold97: więc mówisz mi że jesteś dorosłym facetem i swoją wartość i wartość innych ludzi oceniasz przez pryzmat tego czy idąc chodnikiem nie myślą o niczym innym tylko trzymają się przesunąć czyjś prosto widząc kogoś idącego z naprzeciwka? Idź się z #!$%@? się zamknij w piwnicy i nie wychodź stamtąd
  • Odpowiedz
  • 1
@Kazek61: Proszę mi nie wkładać słów w usta których nie powiedziałem,
typowe dla normictwa, stawiać chochoła a potem niczym biały rycerz je obalać
  • Odpowiedz
@harold97 podobnie jak na drodze. Masz starsze/gorsze auto. To nowobogacki albo stary buc cię nie wpuści bo on ma lepsze, droższe lub nowsze. Na drodze gdy jesteś otoczony toną stali wychodzi z ludzi ich chamstwo i wredność. A żeby kobieta wpuściła to już nwm co trzeba zrobić albo czym jechac, najczęściej jedzie pani w złomie i ani myśli kogokolwiek przepuścić xd
  • Odpowiedz