Wpis z mikrobloga

Nic bo nie rozmawiałbym z taką laską.

Dziaciate i chcące dzieci w lewo


@Dueil_angoisseus: no to może ona kociarzy nie lubi tak jak ty dzieciatych? Jak by mi ktoś wysyłał na początku "znajomości" zdjęcie swoich kotów też bym zrobił machającego papaja.
  • Odpowiedz
mogę Cię zamknąć na tydzień czy dwa w domu bez możliwości opuszczania mieszkania? Ktoś Ci miski z żarciem tylko będzie podmieniał.


@huudyy: Gdzie podpisać?
  • Odpowiedz
psa/kota mozna zostawic nawet na tydzien jesli ktos wpadnie uzupelnic miski. To nie 4 letnie dziecko tylko zwierzę


@Pentylion: o ile co do kota, zwłaszcza jak nie jest sam tylko z drugim, to można się jeszcze zgodzić raz czy dwa w roku o tyle zostawić psa na tydzień samemu? Ja bym ci za takie coś po powrocie codziennie od 23 do 6 rano puszczał przez sufit Nocturny Chipina na zmianę
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus ona chce gadać o tym jak zabiersz ją na all inclusive do turcji, to są tematy do gadania z #!$%@?.

@123_ w czym problem? psa/kota mozna zostawic nawet na tydzien jesli ktos wpadnie uzupelnic miski. To nie 4 letnie dziecko tylko zwierzę


@Pentylion: Psa tak średnio, bo nie korzysta z kuwety. Chyba, że na podwórku.
Kota też średnio IMO - trzeba codziennie czyścić kuwetę, albo #!$%@? niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
@europa ale ja lubie Kaczmarskiego
@RopuchYtong pierwsze slysze zeby czyscic kuwete codziennie, przeciez sa jakies Żwirki zapachowe, zabudowane kuwety, zwykle stoi w lazience, jak sam sie zesrasz to tez smierdzi.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz