Wpis z mikrobloga

@sznapix: Debilami są ci co tam latają za nim. Ale no nie ma się co dziwić, skoro średnia IQ w polsce wynosi poniżej 100, a to jest kure*sko mało. Większość ludzi to po prostu idioci w dosłownym tego słowa znaczeniu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ogólnie sam nie jestem ich fanem ale skoro nazywasz Gole nieudacznikiem to jestem ciekaw co Ty w swoim życiu osiągnąłeś :D


@JuanCerveza: a co Gola osiągnął? Co on jest jakimś profesorem czy utytułowanym naukowcem?
  • Odpowiedz
@JuanCerveza @Magowie0gniaEnjoyer no tak, bo najważniejsze w życiu to zostać naćpanym pajacem, który obraca wieśniary albo jakimś biseksem, który tworzy jakieś gównocontent typu famemma albo innego rodzaju psie gówno. A co to kogo obchodzi co ja robię? Ja uważam ich za udacznikow, bo nic pożytecznego nie dają do społeczeństwa, a co gorsza szkodzą, bo dzieciom robią papke z mózgu
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: Ale ja ich nie popieram, po prostu jestem ciekawy co taka wybitna postać jak Ty wnosi do tej kultury i jaki profit ma społeczeństwo dzięki Tobie? Wiadomo że Pasut patus itp. no ale skoro komuś wytykasz że jest nieudacznikiem to pochwal się
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: Logan Paul ma mniej subskrypcji a gdyby przyjechał do Polski chociaż jest biały to odzew byłby identyczny. To samo Lewandowski POLAK nie koleś z USA. Więc pisanie że ganiają za randomowym murzynek to nieprawda. To znana osoba na całym świecie nic dziwnego, że tak jest a nie inaczej
  • Odpowiedz