Wpis z mikrobloga

Pomyślcie tylko przez chwilę jakimi bydlakami i potworami muszą być wszyscy, którzy przy tej patologii na rynku mieszkań temu przyklaskują.Mamy kompletnie odklejone ceny, budują i reklamują jakieś mikrokawalerki, mikroapartamenty. Wygląda to jak klatki dla kur, te osiedla deweloperskie to jak obraz z matrixa jakiegoś. Przecież to jest po prostu strach pomyśleć co siedzi w takim człowieku, który pisze tu albo gdzieś indziej o wzrostach.

To jest taki poziom czystego zła jak w Mordorze. Ci ludzie powinni być wykluczeni ze społeczeństwa.

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #koalicjadeweloperska #kredythipoteczny
  • 14
  • Odpowiedz
@wypopekX: Weź się lepiej zajmij sobą. Chore ceny kurnika na kredyt na chorych warunkach, żeby młodzi mieli tylko gdzie położyć się spać i zapiertalać, oczywiście Polacy muszą być roochani i przez takich jak ty co podsycają ten kult religijny to młodzi są okradani z życia przez starych, cynicznych, chciwych psychopatów w tym kraju, przepłacając za takie g...

Mam nadzieję, że spotka cię adekwatny los jak ten do którego się przyczyniasz.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: Jak fejkiem może być obraz czyjejś psychiki? Nie wykluczam, że on tak naprawdę myślli. W końcu jesteśmy na portalu na którym tysiące typów nieronicznie uwaza, że baby to coorvy, bo nie chcą się z nimi bzykac tylko wola murzynów.
  • Odpowiedz
@printHelloWorld: nie mam problemu ani z mikrokawalerkami ani z mikroapartamentami, róznią się najwyżej na plus od akademików, w których mieszkałem na studiach. Gdybym wtedy mógł mieszkać w mikrokawalerce z własną kuchanią, łazienką, kiblem i stałym łączem, zamiast z przypadkowymi typami w pokoju to byłbym przeszczęśliwy.
  • Odpowiedz