Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: Ma lepszą dupę na boku, wygryw. Bo o ile nie ma 70 lat, to sam by 2 tygodni bez seksu nie wytrzymał i piszę to jako facet ze stosunkowo niskim libido (dwa razy w tygodniu mi wystarcza).
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: jak nie było zmiany to faktycznie dziwne, chociaż wiele osób potrafi długi udawać. Ja miałem jedną dziewczynę która była szczupła tak jak lubię i otwarcie o tym mówiłem na samym początku. Po roku przytyła sporo i s--s się prawie skończył. Po kilku miesiącach skończył się też związek. Myślę że wystarczy pogadać szczerze co i jak. Można nawet wypić wino i pogadać szczerze jak na trzeźwo się nie da. Nie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no to takie coś nie przetrwa. W związku trzeba się po prostu lubić, i lubić ze sobą rozmawiać i spędzać czas. Zakładając że to nie durny bajt Janusza co lubi walić pod dziwne historie innych ludzi, to po prostu znajdź kogoś innego. Jak relacja jest ok to s--s też będzie ok
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: k---a, kilka mieszkam z różowym paskiem i ani razu nie musiała zbierac moich skarpet, nawet jak kładłem się spać n------y. Kogo wy sobie szukacie za mężów. ( _)
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no to Cię załamie całkiem, bo nawet nie kojarzę sytuacji w której moja mama po moim starym zbierała brudne skarpety, a to taki typowy model rodziny z tamtego wieku (baba kura domowa, chłop żywiciel rodziny)...
  • Odpowiedz