Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa powiem tak ze swojego doświadczenia. Lata temu pracowałem jako urzędas, wieczne ciśnienie kierownika i ochoty brak był totalny. Zmieniłem pracę na taką, którą zawsze chciałem. Problem sam się rozwiązał. Libido wróciło do normy. Pogadaj co w pracy się dzieje, czy myśli o tym jak ma wolne, czy się przejmuje pracą itp.
  • Odpowiedz
@ZebrowatyJG: to jest narcyz,, on klamie jak najety, to jak ma nie miec cisnienia. Jak go nakrylam na mamba.ru, to prawie zszedl na zawal, kilka dni pozzniej zrobil inscenizacje i pojechal na sor. Oczywiscie czipsiki i alko dalej #!$%@?, lezy caly dzien na kanapie zul jeden.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: nie twierdze ze jestem szczuplutkom sarenkom, ale ulaniec to wg mnie zbyt wiele powiedziane. Nosze rozmiar 38. Ot, mam dosc muskularna sylwetke i planuje jeszcze schudnacz tylko po prostu jeszcze w zeszlym roku bylam dwa razy grubsza, a seks wcale sie nie porawil, wiec wydaje mi sie ze chodzi o co innego. Np. autyzm.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: to teorii mam kilka:

a) albo leżysz jak kłoda i mu się po prostu nie chce bo wie co go czeka
b) jesteś nieatrakcyjna dla niego, jest coś co go w Tobie odpycha
c) ma kogoś na boku
d) kup strapona, bo może jest pedałem, skoro ma dziewczynę, która chce się bzikać kilka razy w tygodniu a ten nie chce, to może woli chłopców ale się nie przyzna
  • Odpowiedz