Wpis z mikrobloga

#wroclaw #nieruchomosci #trzonolinowiec
I cyk podatnik doplaca do utrzymania przy zyciu tego paskuda, o niskim komforcie zycia, zapewne o wysokich stratach energii i jeszcze raz, paskuda jak pieprzyk na srodku policzka. Zamiast to zrownac z ziemia zanim nie beda wolac o kolejne naprawy.
To juz nawet Solpol jakos mi bardziej pasowal no i nie grozil zawaleniem sie.
https://gazetawroclawska.pl/wiemy-ile-bedzie-kosztowal-remont-trzonolinowca-we-wroclawiu-jest-wykonawca-ale-brak-pieniedzy/ar/c9-18656873
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: McDonalds na rynku albo lepiej, stadion kabanos, brud, brzydal ale za to drogi i na koszt podatnika takze, wszystko pasuje. Tez widac liny i konstrukcje przez ta samomyjaca, sniezno biala "membrane". Kto pamieta jak Max Bogiel tlumaczyl jakie to zaawansowane odzienie dostanie stadion?
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: @baltonoski @Rad-X Trzymanie tego budynku miałoby sens gdyby to był faktyczne trzonolinowiec, a nie jak teraz lina obita betonem.

Żeby jeszcze faktycznie można było tam wejść zrobić jakieś muzeum architektury czy inne cudo to jeszcze bym zrozumiał po co się bawić w utrzymywanie tego.

Natomiast teraz? Niby wyjątkowy budynek, ale po oglądasz z zewnątrz i tyle. To już więcej sensu ma się przejść ulice dalej i zobaczyć
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: @marsjanin2012: Ja jestem zdania, że wcześniej czy później rozbiorą ten budynek. Trzymają go przy życiu tylko dla picu.

Co jakiś czas można przeczytać o ekspertyzach, o tym, że ludzie się stamtąd wyprowadzają. Cierpliwości. Jeszcze trochę i zniknie z krajobrazu miasta, a na ten moment musi stać i trzeba się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
@Mightyduda: Wygląda na to, że Ty też tego nie wiesz, a się do mnie prujesz i do innych Mirków też, że sobie rozmawiamy na temat tego budynku. Ponadto nigdzie nie napisałem czego wole, a czego nie, a mi tu wyjeżdżasz ze Śląskiem.

Wypowiadałem się na temat trzonolinowca już wielokrotnie jak tylko wraca jego tematu tutaj, a wraca jak bumerang średnio co 2-3 miesiące, bo sytuacja wokół niego jest rozwojowa i
  • Odpowiedz
któryś z was ogarnia tam stan prawny czy tylko #!$%@? jak janusze?


@Mightyduda: Stan prawny jest taki, że budynek należy przede wszystkim do spółdzielni mieszkaniowej, a gmina Wrocław ma tam kilka lokali. Większość lokali jest już wykupiona od gminy.

Ten stan prawny budynku zmieni to, że nagle gmina razem ze spółdzielnią po LATACH zaniedbań nagle stwierdza, że jenak hurr durr trzeba ratować perełkę polskiej
  • Odpowiedz