Wpis z mikrobloga

Jaka odległość z nieruchomości do przystanka metra/tramwaju/pociągu jest dla Was spoko w znaczeniu "blisko"?

Dokładniej to chodzi o uciążliwość - jaka odległość jest dla Was na tyle blisko, aby pokonanie jej nie było uznawane za męczące?

#nieruchomosci #mieszkanie #tramwaje #metro #pociagi

Jak daleko z kwadratu do metra/tramwaju/pociągu jest spoko?

  • max 100 metrów 16.0% (23)
  • max 200 metrów 6.9% (10)
  • max 300 metrów 12.5% (18)
  • max 400 metrów 4.2% (6)
  • max 500 metrów 23.6% (34)
  • max 700 metrów 13.2% (19)
  • max 1000 metrów 15.3% (22)
  • max 1300 metrów 0.7% (1)
  • max 1600 metrów 2.1% (3)
  • max 2000 metrów 5.6% (8)

Oddanych głosów: 144

  • 8
  • Odpowiedz
@haha123: ja mam 30m do metra, nie jest meczace. Ale mam jakies tam problemy z nogami - niby nie duze, ale "nie jestem entuzjasta spacerow".

700m mialem wczesniej i to bylo uciazliwe, zalozmy ze chcesz jechac gdzies 3 razy to 6x trzeba przejsc 700m to zwyczajnie juz zabiera godzine zycia samo lazenie do metra, a gdzie jeszcze droga
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: trzeba też być troszkę realistą, ile bloków się zmieści 30 metrów od metra? Niewiele, więc pula takich unitów jest bardzo mała. Ale dodaj kilkaset metrów i już jest znacznie lepiej z podażą.

700m mialem wczesniej i to bylo uciazliwe, zalozmy ze chcesz jechac gdzies 3 razy to 6x trzeba przejsc 700m to zwyczajnie juz zabiera godzine zycia samo lazenie do metra, a gdzie jeszcze droga


@programista15cm: trochę skaczesz od skrajności do skrajności 30 metrów, 700 metrów, nie ma według Ciebie niczego pośrodku? Też pytanie jak często (ile razy w miesiącu) musiałeś jechać 3x i czy nie były możliwe optymalizacje logistyczne (wiesz, coś jak w grze Death Stranding, optymalizacja trasy i robienie wielu
  • Odpowiedz
@haha123: ok. 5 minut to mega wygoda. Ogolnie tez 5 minut do metra, a 5 minut do pociagu to zupelnie co innego - z kabat niby tyle samo co z skm z takiego pruszkowa, ale komfort duzo lepszy, bo nie trzeba patrzec na rozklad
  • Odpowiedz
trzeba też być troszkę realistą, ile bloków się zmieści 30 metrów od metra? Niewiele, więc pula takich unitów jest bardzo mała.


@haha123: ale o czym ty mowisz teraz? w konktescie jakiej tezy?

optymalizacja trasy i robienie wielu rzeczy "przy
  • Odpowiedz
  • 0
jak masz 700m to juz zdecydowanie rzadziej rel jw - robi sie z tego wydarzenie, musisz sie przygotowac wczesniej


@programista15cm: dobre porównanie. I właśnie pytanie czy jakbyś miał 300 metrów to wtedy podróż metrem też by była wydarzeniem?
  • Odpowiedz
@haha123: nie, mysle ze 300m to juz calkiem lux. Btw ja mam umiarkowany albo lekki problem z lazeniem, bola mnie stawy. Wiec nie jestem reprezentatywnym przykladem. Sa ludzie ktorzy uwielbiaja lazic bez celu i robia to godzinami, a nawet uznaja za forme sportu (rozowe)
  • Odpowiedz