Wpis z mikrobloga

znajomy zaczął od pół roku bawić się w #frajerzyzmlm
Widać fajnie jak postępuje ta choroba na zdrowym organiźmie:
W etapie pierwszym pokazujesz że zaczynasz zmieniać swoje życie i wstawiasz na story jakieś spotkania z 'liderami'. Oczywiście pokazujesz że super atmosfera i dobrze chłopaki robią wszystko jest w porządku.

Etap drugi to kupienie na instagramie follow (miał ok. 100 obserwujących, teraz ma 4 tysiace) oczywiście wszyscy to araby i hindusy. Zaczynasz nagrywać story że coraz więcej ludzi obserwuje twój profil (XDDDD) i zapraszasz kolejnych aby zobaczyli i zainteresowali się tematem.

Etap trzeci ( tutaj się dzieją #!$%@? rzeczy, widać pierwsze oznaki zaawansowanego stanu choroby)
Kupujesz sobie garnitur i jakieś sygnety na palce prawdopodobnie od okolicznego cygana który sprzedaje fanty obok rynku)
Nagrywasz pierdyliard storek jak siedzisz z cygarem w Nowym garniturze i robisz zbliżenia na twoje sygnety. Oczywiście muszą się pojawić motywacyjne cytaty.
Na każdej storce przez kolejny miesiąc ten sam garnitur i to samo cygaro w tym samym otoczeniu ale kto by się tam przejmował- skoro znaleźli się głupcy którzy w to wpadli to powtarzalności storek nikt nie zauważy.
Oczywiście pod każdym postem 1-2 lajki (najczęściej od 'liderów' xD). Mimo że nikt tak naprawdę Cię nie obserwuje to nagrywaj filmy o tym że dostajesz coraz więcej pytań o twój BIzNeSs i zapraszaj do kontaktu xD.

Tyle na dzień dzisiejszy z moich obserwacji. Widać że gość się wkręcił i jestem tylko ciekaw ile jest już na minusie bo chłop inwestuje czas, jeździ na te gownospotkania i widać że on serio wierzy w to że będzie milionerem. No cóż.. Jeśli pojawi się kolejny etap to będę informował.

#frajerzyzmlm
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chudykbr: wystarczy że uda mu się złapać na to kilku innych frajerów takich jak on i coś tam typ zarobi na kolejne cygańskie sygnety.. xD
  • Odpowiedz
@chudykbr: niedawno spotkałem w samolocie panie które bardzo chciały się podzielić swoją historią i sposobem na życie. Wracały z jakiegoś zlotu liderów z Indii, ale chyba ktoś im za tą podróż zapłacił prawda? Prawda?
  • Odpowiedz
@chudykbr czym te mlmy dziś udają, że się zajmują? w czasach jak ludzie ode mnie ze szkoły w to wpadali, to były podróbki perfum i 3 filar emerytur
  • Odpowiedz
  • 4
@neib1 inwestowanie w krypto ale to trzeba się domyślić bo wprost Ci nie powiedzą. Po prostu pokazują swoje 'bogactwo' i tyle. Musisz napisać do nich prywatnie żeby Ci cokolwiek zdradzili.
  • Odpowiedz
@chudykbr a sposób #!$%@? pewnie taki, że inwestują przez jakiś portal, gdzie odpalają procenty? Bo te biznesy zawsze mają taki haczyk.
Np. podróbki perfum miały tak, że głównie „góra” żyła z tego, że faktycznie frajerzy kupowali bardzo drogie zestawy próbników.
  • Odpowiedz
  • 6
@neib1 generalnie jesteś w jakiejś grupie w której opisują co kupić i co sprzedać tak żeby niby zarobić. Za bycie w takiej grupie płacisz liderom haracz np. 300-400zl miesięcznie. Super szkolenia są dodatkowo płatne np. Za jakiś webinar z liderem 200zl. Reasumując liderzy zarabiają na jeleniach a później jelenie szukają kolejnych naiwniaków i koło się zamyka.
  • Odpowiedz
@chudykbr a jak któryś odpadnie i zacznie narzekać to innym mówią na bank, że to dlatego, że za mało się starał i za mało szkoleń zrobił xD
  • Odpowiedz
@neib1

w czasach jak ludzie ode mnie ze szkoły w to wpadali, to były podróbki perfum i 3 filar emerytur


ojezu przypomniałeś mi jak świeżo po technikum na spotkanie zaprosił mnie typek z tegoż technikum, któremu na ulicy nawet cześć bym nie powiedział. Dobrze trafił, bo szukałem pracy po maturze, ale po tym jak mi przedstawił te mlmowe fantazje, że jego szef jeździ S-klasą itd. to grzecznie podziękowałem, ale pamiętam, że
  • Odpowiedz
@radziuxd: @neib1 Chyba cała Polska miała ten sam skrypt bo z zażenowaniem pamiętam spotkanie w kfc czy innym maku na którym realnym planem było to że może nawet w 3 lata będę miał służbową s-klasę. Znałem nawet paru ludzi którzy w tym mocno i długo siedzieli. A najlepsze jest to że mieli alfonsa.. znaczy lidera który imponował im bogactwem i biznesami. W jaki sposób? Wziął kredyt na mieszkanie i
  • Odpowiedz
@neib1: #!$%@? miał ze sobą nawet jakieś broszurki pamiętam, i że już wtedy był "pakiet startowy" xD Na prawdę, młody i głupi byłem i mi to śmierdziało, 13 lat później dalej ludzie się na to nabierają.

AAAA FM Group się to nazywało, teraz mi się przypomniało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@radziuxd: tak się nazywało xd
Najlepsze było to, że on sam wynajmował sale w jakichś szkołach i prowadził tam szkolenia - reklamował na naszej klasie. A sam jak go przycisnąłem, to mi powiedział, że może 500 zł tam zarabia. Coś czuję, że nie zarabia - tylko dopłaca i nie 500 tylko 2k.
Tyle dobrego, że pracy nie rzucił, bo to gościu z roboty był. I się w końcu wyleczył.
  • Odpowiedz
  • 3
@odysjestem ogólnie to gość wrzuca często zdjęcia ze szkoleń razem z głównymi prowadzącymi na ściance z nazwą ich agencji żeby wyglądało jak życie celebryty w tym świecie. Oczywiście szkolenie raz na 2 miesiące ale zdjęć tyle że wystarczy na 2 posty dziennie przez kolejne tygodnie. Kretyńskie pytania w ankietach w stylu jakie miesięczne zarobki są dla ciebie odpowiednie no i masz odpowiedzi a) 5k, b) 20k, c) 100k xD. Gość często
  • Odpowiedz
@chudykbr: Troche się kiedyś w to bawiłęm. Jedyny MLM z którego jakieś sensowne pieniądze miałem to właśnie taki w którym takiego szajsu nie musieliśmy odwalać. Jak widzę takie coś to nie dziwie sie że ludzie mają w głowie jakieś szamańskie nakręcanie się i jeden wielki szwindel
  • Odpowiedz