Wpis z mikrobloga

znajomy zaczął od pół roku bawić się w #frajerzyzmlm
Widać fajnie jak postępuje ta choroba na zdrowym organiźmie:
W etapie pierwszym pokazujesz że zaczynasz zmieniać swoje życie i wstawiasz na story jakieś spotkania z 'liderami'. Oczywiście pokazujesz że super atmosfera i dobrze chłopaki robią wszystko jest w porządku.

Etap drugi to kupienie na instagramie follow (miał ok. 100 obserwujących, teraz ma 4 tysiace) oczywiście wszyscy to araby i hindusy. Zaczynasz nagrywać story że coraz więcej ludzi obserwuje twój profil (XDDDD) i zapraszasz kolejnych aby zobaczyli i zainteresowali się tematem.

Etap trzeci ( tutaj się dzieją #!$%@? rzeczy, widać pierwsze oznaki zaawansowanego stanu choroby)
Kupujesz sobie garnitur i jakieś sygnety na palce prawdopodobnie od okolicznego cygana który sprzedaje fanty obok rynku)
Nagrywasz pierdyliard storek jak siedzisz z cygarem w Nowym garniturze i robisz zbliżenia na twoje sygnety. Oczywiście muszą się pojawić motywacyjne cytaty.
Na każdej storce przez kolejny miesiąc ten sam garnitur i to samo cygaro w tym samym otoczeniu ale kto by się tam przejmował- skoro znaleźli się głupcy którzy w to wpadli to powtarzalności storek nikt nie zauważy.
Oczywiście pod każdym postem 1-2 lajki (najczęściej od 'liderów' xD). Mimo że nikt tak naprawdę Cię nie obserwuje to nagrywaj filmy o tym że dostajesz coraz więcej pytań o twój BIzNeSs i zapraszaj do kontaktu xD.

Tyle na dzień dzisiejszy z moich obserwacji. Widać że gość się wkręcił i jestem tylko ciekaw ile jest już na minusie bo chłop inwestuje czas, jeździ na te gownospotkania i widać że on serio wierzy w to że będzie milionerem. No cóż.. Jeśli pojawi się kolejny etap to będę informował.

#frajerzyzmlm
  • 28
  • Odpowiedz
  • 2
@Whereswally według mnie to właśnie ci ludzie którzy odwalają taki teatrzyk są docelowymi klientami tych wyżej postawionych którzy mają już swoją pozycję i trzepią siano na takich pionkach co miesiąc
  • Odpowiedz
@chudykbr: Różne widziałem i różne są praktyki. Generalnie jak za samo wejscie do klubu znajomych królika musisz płacić to jest to jedno wielkie gówno. Często jest tak jak mówisz. Jedni nakrecaja drugich i każdy flexuje sie przed każdym. Coś na zasadzie że jesteś zakładnikiem swojego wizerunku wiec zaczynasz cisnać na 100%
  • Odpowiedz
zamiast 400zl płacisz 200zl więc mega okazja


@chudykbr: I tak go niedużo zgolili, okazali litość xD Ekipa o której wspominałem wcześniej raz załapała się na taką promocję u ówczesnego guru kołczów chyba Grzesiak się nazywał. Nie pamiętam kwoty ale jak ją usłyszałem to mnie #!$%@?ło z butów xD
  • Odpowiedz
@chudykbr: miałem też takiego znajomego, identyczny schemat działania. Oczywiście wziął kredyt, komornik wszedł mu na konto.
Już nie jest moim znajomym.
  • Odpowiedz
@chudykbr: wołaj na kolejne etapy rozwoju choroby, albo jakiś tag załóż do obserwowania ( ͡ ͜ʖ ͡) zawsze mnie zastanawiało jak to przebiega, mam w znajomych na fb dwie takie kobity co siedzą chyba w tym syfie, ale nie obserwowałem tego od początku. Jedna to rozwódka(b. żona kuzyna, wpadli jak ona mia la 16 lat xD) która wrzuca jakieś inspirujące sentencje przeplatane z pytaniami czy
  • Odpowiedz
  • 1
@Heroina340 ja miałem okazję obserwować ten cały teatrzyk od samego początku. Na początku się zastanawiałem co jest grane ale szybko wyczaiłem że to przecież początek kolejnego instagramowego milionera xD na pierwszych rolkach wyglądało to serio wiarygodnie ale gdy zobaczyłem że facet po 4 miesiącach wrzuca zdjęcia ze ścianek niczym gwiazda światowego formatu to uświadomiłem sobie ze już go odkleiło. Napisał raz koledze na pw że szuka jakiejs przyczepki i gdy kolega
  • Odpowiedz
@chudykbr: mam takie samego chłopaczka na wsi, podobna sytuacja, na początku krypto, potem dubaje za pożyczony hajs od brata, teraz jest liderem sprzedaży fotowoltaiki xD możesz do niego napisać, to nauczy cię jak zarabiać miliony w tydzień.
  • Odpowiedz