Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends na jakiej zasadzie przyznawane są rangi?
właśnie dostałem B+, a miałem kilka smoków, heralda, first blood i staty na Viego, którym gram drugi raz, jak widać
WolvvloW - #leagueoflegends na jakiej zasadzie przyznawane są rangi?
właśnie dostałem...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolvvloW: jak wejdziesz sobie w "Stats" na swoim profili i wklikasz się w championa to pokazuje Tobie wszystkie metryki (w 3 kategoriach - Combat/Income/Map Control) gdzie jesteś porównywany do bazy graczy (np. KDA/CS/Gold/Min/Vision) i jeżeli średnią masz na S to dostajesz S - możesz mieć S w jednej i A w dwóch i dostaniesz A+ za grę, etc.

W skrócie - 4 cs/m to żart dla junglera, 5k dmg to
Xinnoth - @WolvvloW: jak wejdziesz sobie w "Stats" na swoim profili i wklikasz się w ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-07 114655

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Xinnoth oke
Ja tam drewno 5 jestem
I technikę gry mam taką, że raczej poluję na ciekawe sytuacje, a nie wbijam się na palę - bo słabo gram i bym umierał co chwilę
  • Odpowiedz
@WolvvloW: patrząc na szybka na repleya tej jednej gierki i ostatnią historię na op.gg to przede wszystkim nie czyścisz campów, zacznij zabijać wilki/raptory na spawnie to od razu będziesz 2x razy bogatszy w 15 minucie i będziesz miał większy impact na grę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xinnoth: no dobra, spróbuję
ostatnio mam taktykę, że koło 3-4 lvl juz poluję na fraga, żeby popchnąć, wracam po item - np tiamat, potem drake, czerwie i sobie biegam i pomagam
aczkolwiek bardziej widzę siebie jako taki global support niż carry
  • Odpowiedz