Wpis z mikrobloga

Wpis sołtysa miejscowości Posada. Pies zaatakował jadącego ulicą na deskorolce chłopca rozszarpując dziecku nogę. Ofiara spędziła 2 godziny na stole operacyjnym gdzie chirurdzy robili wszystko żeby uratować uszkodzoną kończynę. Nie wiadomo czy chłopiec kiedykolwiek dojdzie w pełni do zdrowia.

Po raz kolejny ofiarą bezmyślnosci psiarzy zostało niewinne dziecko. Czym sprowokowało psa tym razem? Wszak według psiarzy psy bez powodu nie gryzą.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazewsi #truestory #dzieci
WielkiNos - Wpis sołtysa miejscowości Posada. Pies zaatakował jadącego ulicą na desko...

źródło: temp_file3338177913231958801

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@WielkiNos: właściciel psa po dostaniu potężna porcja gazu łzawiącego od ojca pogryzionego dziecka w sposób humanitarny za pomocą precyzyjnych 5-6 ciosów siekiera pozbył by się nogi na wysokości kolana.
  • Odpowiedz
  • 1002
Bo prawo powinno być takie że każdy pies który pogryzie człowieka powinien być z automatu usypiany jedynym wyjątkiem powinna być sytuacja gdy pies staje w obronie właściciela lub miało to miejsce na zamkniętej posesji na którą poszkodowany wszedł bez zgody właściciela. Każdy inny atak psa powinien kończyć się bezwarunkowym uśpieniem psa.
I wtedy głupi psiarze sami by dbali aby pies był w kagańcu i na smyczy.
  • Odpowiedz
  • 373
Każdy inny atak psa powinien kończyć się bezwarunkowym uśpieniem psa.


@nga_plz: I wlasciciela.
To nie bylo ironiczne - to calkiem powazne stwierdzenie.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 8
Nie wiem czy to nie tyko w Polsce taka patologia. Szwagierka miesza tymczasowo w Niemczech i ostatnio siedziała na przymusowej kwarantannie z psami 3 tygodnie bo się o jakiś krótki czas spóźniła ze szczepieniem psów. Ponoć takiego psa policja może skontrolować tam i zarządzić uspanie np przy kontroli drogowej 😳
  • Odpowiedz
  • 7
@fraciu: Pozew cywilny jeśli będą chcieli. Kilkanaście tys pewnie jest do wyciągnięcia, ale to chwile potrwa. Ostatnio była instrukcja na głównej co po kolei robić w takim przypadku.
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos: Ja nie rozumiem dlaczego przy okazji takich postów mirki piszą o zakazie psów w blokach i w miastach, a tymczasem największe psie patologie to właśnie wieś gdzie masz albo psa na ogródku 24/7 który z frustracji drze jape na wszystko co przejdzie obok albo bezpańskie psy puszczone luzem

jak ja nienawidzę psi*rzy


@okusuri: Akurat tu wątpie że właściciel to psiarz, jakby mu ktoś psa przejechał czy by
  • Odpowiedz
  • 2
@w3n5zu u nas była ostanio sytuacja że pies wpadł pod auto, auto dosyć nowe. Właściciel musiał zapłacić naprawę w ASO plus adoptować psa z schroniska. Wszystko poszło dosyć szybko z tego wiem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos a najlepsze jak takiego agresywnego psa prowadzi jakis gowniak 14/15 lat...
Psy pewnych ras powinny być traktowane jak bron i podlegać rejestracji, a do jego posiadania powinno być wymagane zezwolenie przyznawane po odbyciu szkolenia... Oczywiście nigdy tak nie będzie bo żyjemy w kraju z gówna
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w czasach urban sprawlu i zalewu wiosek przez hordy zakredytowabych po uszy "miastowych", dla których należące do banku 10 arów to własne królestwo, takie rzeczy powtarzają się nagminnie. Problem w tym, że panuje jakaś znieczulica i ciche przyzwolenie na takie coś. A sołtys wioski, która w ciągu 5 lat powiększa się o 100% obcych ludzi też jest bezsilny. Tylko dotkliwe kary mogą coś zdziałać.
  • Odpowiedz
  • 4
@maad miasto jest pełne psich patusów i w miastach nie ma miejsca dla psów. Nie na smyczy są zwyczajnymi szkodnikami dla innych gatunków. Na smyczy #!$%@?ą wszystko.

Poza tym jest zakaz wchodzenia z psami nie na smyczy do lasu i parku, a pies musi się wybiegać. Na wsi może przynajmniej biegać po podwórku.
  • Odpowiedz
@WielkiNos psiarze to jest największy poziom #!$%@? w tym kraju, ja już mam gaz na kundle 3 mln shu i po takim strzale piesek idzie do uśpienia ;) kupiłam po tym jak kolejny upośledzony pies rzucił się na nas wyskakując z windy a policja miała to w dupie bo nikogo nie pogryzł
Po informacji że pies następnym razem dostanie gazem po pysku kundel ma zawsze kaganiec i smycz xD czyli można
  • Odpowiedz
Bo prawo powinno być takie że każdy pies który pogryzie człowieka powinien być z automatu usypiany


@nga_plz: ja bym poszedł trochę dalej (lub zamiast usypiania psa), że skoro właściciel odpowiada za psa, to jeśli pies kogoś pogryzie, to właściciel powinien odpowiadać w taki sposób, jakby sam doprowadził do uszkodzenia czyjegoś ciała
  • Odpowiedz