Wpis z mikrobloga

Myśleliście, ze nasze witaminki przynoszą nam wystarczająco dużo wstydu? Jest gorzej. Chłop bądź co bądź śmieszny, ale jeśli chodzi o wygląd to każdy ma z niego bekę, ze nie rucha - azjata gruby 1.6m, twarz mongolska. A tu mówi, ze polka kazała mu płuc do cipy xDD i w dalszej części poza shortem maja z niej bekę. Czy wy polki (nie napisze kobiety, bo inne nacje się bardziej szanują) nie macie za grosz oczekiwań/wstydu/maksymalnego poziomu upodlenia? Boże chroń przed posiadaniem córki polki, to już lepiej mieć psiecko

https://youtube.com/shorts/zjltLNzetrY?si=maCGeEmUBKbxqLWj

#kobiety #przegryw #tinder #polki #gownowpis
Alcadent - Myśleliście, ze nasze witaminki przynoszą nam wystarczająco dużo wstydu? J...
  • 6
  • Odpowiedz
Czy wy polki (nie napisze kobiety, bo inne nacje się bardziej szanują) nie macie za grosz oczekiwań/wstydu/maksymalnego poziomu upodlenia?


@Alcadent: Dlaczego zadajesz takie pytanie na portalu, gdzie zdecydowaną większość stanowią mężczyźni? Zapytaj na jakiejś grupce dla kobiet. Ja mogę odpowiedzieć za siebie, że się nie upadlam, a pytania o oczekiwania nie rozumiem, oczekiwań wobec czego? I nie rozumiem, skąd to przekonanie, że wszystkie kobiety zachowują się tak samo, ja to
  • Odpowiedz