Wpis z mikrobloga

@badreligion66 żebyś się nie zdziwił, jeśli rzeczywiście wystartuje Stanowski i wykręci ładny wynik, trzecie miejsce zajmie Bosak, a KO wystawi Trzaskowskiego, to jak dla mnie taki kandydat PiS ma szansę na zwycięstwo.
  • Odpowiedz
@galicjanin kilka procent od mariuszy nie wystarczy do dobrego wyniku. Więc Stanowski ma wybór zostać pseudo obiektywny i dalej udawać lub się odkryć i po prostu przegrać i zostać z łatką pisowca do końca życia.
  • Odpowiedz
@open_or_die Mariusze, ale też ludzie, którzy tradycyjnie głosują na ludzi spoza polityki jak na Kukiza w 2015 czy Hołownię w 2020, a to już jest znacząca liczba, poza tym określając się jako pisowiec może grać na zwycięstwo PiS w 2027 r. i stołek w odbitej z powrotem TVP.
  • Odpowiedz
@badreligion66 w sporej części tak, ale nie tylko ci co są zniechęceni polityką zostaliby w domu, a tak pójdą zagłosować na Stanowskiego, bo nie jest politykiem. W każdym bądź razie przed II turą na pewno przekazałby głosy na pisowca z kapelusza, to samo Bosak.
  • Odpowiedz
@badreligion66 dlatego mówię jeśli wystartuje, a jeśli nie to jego potencjalne głosy w 1 turze przejdą na Bosaka albo ci ludzie nie pójdą na wybory, a według mnie na stan obecny Bosak będzie miał pewne 3 miejsce i jeśli wystartuje królik z kapelusza z PiS to Bosak bez mrugnięcia okiem przekaże mu swoje głosy w 2 turze. Trzaskowski w tej chwili jest znienawidzony przez prawą stronę i Kościół za ściąganie krzyży
  • Odpowiedz
żebyś się nie zdziwił, jeśli rzeczywiście wystartuje Stanowski i wykręci ładny wynik, trzecie miejsce zajmie Bosak, a KO wystawi Trzaskowskiego, to jak dla mnie taki kandydat PiS ma szansę na zwycięstwo.


@galicjanin: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Anon, druga tura będzie pomiędzy kandydatem PO, a kandydatem akceptowalnym przez PO.

B0srak bęzie miał trzecie, z jakimś 9,2% poparcia.
  • Odpowiedz
@wAr1948: masz do wyboru prezydenta z PiS, albo z PO. Po tym co robił Duda i po tym jak zachowuje się obecna koalicja, to zdecydowanie wolę dać pełnię władzy KO niż mieć prezydenta z partii, która się nie liczy z niczym.
  • Odpowiedz