Wpis z mikrobloga

tragiczny wieczor, jest mi mega smutno

1) ronaldo out, szkoda nawet pomimo tego ze gral piach
2) francja, zlozona w wiekszosci z mokebe i tyronow, jednoczesnie nie grajaca jakos super, w polfinale
3) tragiczne sedziowanie w meczu hiszpania - niemcy
4) hiszpania, zespol dla spoconych sojarzy (kibicow barcelony), neuropkow i p0lek, najbardziej zawszona banda symulacja faule nonstop, ktorej pomagal znowu mocno sedzia cuckold (czemu ci sojarze simpujacy do alvaro zawsze sa lysi???), w polfinale - przypomniala sie barcelona z najgorszych lat, czasow guardioli, kiedy #!$%@? sezonowcy tego gownoklubu spuszczali sie wszedzie, tragedia
5) w finale na pewno bedzie reprezentacja afryki lub reprezentacja osmieszajaca meskosc, przegrywamy w kazdym scenariuszu

odechcialo mi sie juz ogladac ten turniej, w sumie z drugiej strony drabinki to jest mi obojetne kto przejdzie dalej, przykro ze tam sie troche gorsze zespoly wylosowaly, ktore w finale, no, raczej moga niedowiezc wyniku xd w anglie nie wierze, szwajcaria pomimo sympatii moze byc zaslaba, turcja az tak nie nafarci, a holandia... no taka francja light, no i tez moga ich dojechac bo graja sredniawo, ale i tak lepsza to opcja niz znana para polfinalowa xd

niech to sie juz skonczy, bez czysto sumienia spainiardom nie da sie kibicowac, od nastu lat tam sie #!$%@? dokladnie to samo gowno

#mecz #euro2024
katopa - tragiczny wieczor, jest mi mega smutno

1) ronaldo out, szkoda nawet pomimo ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@katopa: po co się tym przejmować? kiedyś bogactwo chodziło oglądać plebs, a teraz biedota ogląda bogaczy na boisku, daj spokój
  • Odpowiedz
  • 0
@qmato: podchodze do tego w kontekscie politycznym i kulturowym ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i w kontekscie przemijania mnie boli, ze ronaldo z pepe mieli razem 80 lat, jestem stary ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale tak, masz oczywiscie racje, jaranie sie tym gownem na powaznie jest glupie, po prostu czasem probuje nie byc 100% piwniczakiem
  • Odpowiedz
@katopa: Nie żeby coś, ale prawdziwi fani Barcelony i Katalonczycy nigdy nie kibicują Hiszpanii (wiadomo dlaczego) Sam mimo że jestem za Barcą to już wolałem aby Niemcy przeszli, trzymałem jedynie kciuki za Lamina aby pokazał co potrafi
  • Odpowiedz