Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, śmiałkowie!

Uczestnicy poprzedniej edycji #trojmiejskiewykopparty i poprzedniego #chilicontest

Chciałbym ogłosić, że do grona sponsorów dołącza OSTRA KUCHNIA!:

"

Tak jak w poprzednim roku, także i w tym jesteśmy zainteresowani wzięciem udziału w imprezie Wykop Party.


Zapewnimy że żadna potrawa nie będzie już mdła i bez wyrazu - dodajemy ognia do jedzenia. Możliwości są nieograniczone. Dzięki naszym sosom, salsom, paprykom w puszkach oraz suszonym, każde przyrządzanie potraw to przygoda i eksperyment, ile „ostrości“ w >jedzeniu można znieść.

"

Zapraszam więc Was po raz kolejny do wzięcia udziału diabelnie ostrym wyzwaniu.

Nagrody które zostaną rozdysponowane dla pierwszych 3 miejsc są jeszcze nieznane.

Jednak uchylę rąbka tajemnicy.

Pierwsze 3 miejsca na pewno otrzymają ode mnie 2 sadzonki papryczek chili z moje uprawy (#domowyogrod). Jedną sadzonką jest Cayenne, drugą Tabasco.

Ci którzy zajmą pierwsze 3 miejsca będą mogli też zjeść ze mną kanapkę z Papryką Trinidad Scorpion_Butch T z mojej uprawy. Sam jej jeszcze nie próbowałem, boję się... jest 2-gą najostrzejszą papryką na świecie.

Zapisy na konkurs przyjmuję od teraz w komentarzach do tego wpisu, o treści UczCC ( i nic więcej).

Koniec zapisów ogłoszę na imprezie.

Każdy uczestnik bierze udział w konkursie na własną odpowiedzialność. Niektóre sosy mogą zabić, nie żartuję!


@grafi zamierza uciec erką z imprezy po raz 2-gi :)

Będzie się działo!

@nowik Wybacz ale jako organizotor,


stricte tego konkursu musiałem ja wrzucić tą informację.

@Wrzoskoowna

spam tagi: #chili #domowyogrod #papryczki #zyletkiwryju #wykop #wykopparty #wykoparty #trojmiasto #trojmiejskiewykopparty

#srajogniem #samobojstwo #konkurs #chiliheadwannabe #chlihead #ogrodrazra #ostrakuchnia #sponsor
goromadska - Panowie i Panie, śmiałkowie!

Uczestnicy poprzedniej edycji #trojmiejski...

źródło: comment_9ozUrRhansu84YfDkVCcXwS0gcxvAAqH.jpg

Pobierz
  • 9
@goromadska: Z wielką chęcią popróbowałbym czegoś świeżego, bo od tej suszonej to... a właśnie nie:) Nic mi nie jest:) Powiem nawet, że w jakiś dziwny sposób utrzymuję dzięki niej wagę:) Niestety przyjechać nie mogę - zwyczajnie fizycznie nie byłbym w stanie się wyrobić.