Wpis z mikrobloga

Fakty są takie, rossja się sypie, i już przegrała, mimo że jeszcze to do niej nie doszło. Ten kraj stał się zrujnowanym pariasem, pośmiewiskiem i gospodarczo-finansową ruiną. Jeszcze paręnaście miesięcy wykrwawiania ich na Ukrainie i nastąpi powtórka z 89 roku. To bardzo proste, tak musi być i tak będzie. Zachód robi to używając promila swoich możliwości, przeznaczone na złom amerykańskie uzbrojenie gruzuje najnowocześniejsze myśli techniczne kacapów, przepaść jest ogromna. Taki sam los czeka inne bantustany, atakujące niewinne kraje. russkie doskonale wiedzieli, że ich czas jest policzony, że kraj się sypie i za kilka lat pogrąży się w gównie. Atak na Ukrainę był ostatnią szansą na odzyskanie "mocarstwowości". Jak wyszło każdy widzi. Teraz putek nie ma zbytnio wyjścia, przegrał gospodarczo, przegrywa militarnie, a jeśli użyje karty atom, to jego kraj zostanie w tydzień zamieniony w kupę gruzu. Obojętnie, czy ktoś lubi Ukraińców, czy nie, trzeba być im wdzięcznym, za to, że to oni niszczą i wykrwawiają największego wroga naszego jak i wolnego świata, a nie np. my.

#wojna #ukraina #rosja #polityka
Van-der-Ledre - Fakty są takie, rossja się sypie, i już przegrała, mimo że jeszcze to...

źródło: 1000020568

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Nasi gówno dostaną, bo jesteśmy narodem frajerów i żebraków.


@Jan998: no to powtórzę pytanie - co ostatnio zachodnie korporacje wykupiły na Ukrainie? Bo przecież napisałeś, że gospodarka Ukrainy jest regularnie wykupywana za bezcen przez zachodnie korporacje, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@Borokk:

To się zdecyduj, bo dopiero co twierdziłeś, że jestem Rosjaninem

Pokaż no mi dzbanie w którym miejscu napisałem że jesteś Rosjaninem. Albo ćpasz i masz halucynacje, albo czytać nie umiesz. Weź ty się już odpieprz trolu
  • Odpowiedz
Wyebaliście się w przegraną wojnę. Nie wygraliście jej szybko więc teraz jesteście na ostatniej prostej do upadku


@Smarek37: Co sugerujesz mówiąc, że niby JA władowałem się w przegraną wojnę i jej szybko nie wygrałem i upadam?

Nie masz nawet odwagi wziąć odpowiedzialności za własne słowa.
  • Odpowiedz
@Borokk:

pisz sobie dzbanie co chcesz. Wyebaliście się w przegraną wojnę. Nie wygraliście jej szybko więc teraz jesteście na ostatniej prostej do upadku konforuske szury.

Jak coś cytujesz manipulancie to cytuj w całości. Nazwałem cię konforuskim szurem bo jak każdy typowy konfederata tasujesz się do ruskich. I jak każdy z nich próbujesz manipulować, typowe.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Odpowiedz, co to oznacza, że ja się władowałem w przegraną wojnę i ją przegrywam? To, że na końcu bredzisz o konfederacji (konfederacja władowała się w wojnę?) potwierdza tylko diagnozę, masz problemy psychiczne
  • Odpowiedz
@Borokk: typie konfederaci to proruskie podnóżki robiące robotę na portalach dla putina. Co ja mam ci tłumaczyć skoro tego nie rozumiesz xd
Robisz robotę dla ruskich, traktuję cię jak mentalnego ruska a nawet gorzej, bo ruska to jeszcze można zrozumieć ale na Polaka robiącego im darmową przysługę to kwa mela
  • Odpowiedz