Wpis z mikrobloga

#coolstory #heheszki #gownoburza #krul #licbaza #truestory

mireczki co się #!$%@?ło na lekcji geografii to przeszło do historii klasowej gunwoburzy xD wypełniamy ćwiczonka i facetka od gegry mówi do mnie:

SEBA, PRZECZYTAJ ZADANIE NUMER CZY


Jak wiadomo, oczywiście nie mialem tego zadania, ale nie w tym rzecz. Treść zadania brzmiała: Były podane 4 państwa i obok liczba osób bezrobotnych na ileś tam mieszkańców i trzeba bylo wypisać wnioski. Ja z zamiłowania fanatyk Janusza i wolnego rynku, zacząłem wymyślać:

GOSPODARKA KAPITALISTYCZNA JEST LEPSZA OD SOCJALISTYCZNEJ


ISLAM TWORZY BEZROBOCIE BO TURCJA MA NAJWIĘCEJ XD

Socjalistyczna magister lekko się zirytowała, mówiąc że chyba nie zrozumiałem polecenia. Ja oburzony odpowiadam, że chyba Pani, bo wnioski są jak najbardziej prawidłowe. Do dyskusji przyłączył się mój kolega-kuc-korwinista. I tutaj rozpoczęła się prawdziwa gunwoburza trwająca jakieś 20 minut. Zacząłem krzyczeć mając niemiłosierna bekę:

SORKA JEST SOCJALISTKĄ


Na co ona zaczęła wymachiwać łapami. Mówiąc, zaczęła się ślinić. Zrobila się cala czerwona, na jej czole pojawiła się wielka, wspaniała ŻYŁA. xD Postawiła nam oceny niedostateczne. Kolega-kuc zaczął bronić się konstytucją i Kartą Praw Ucznia. Po czym się lekko zdenerwowałem i mówię:

SORKA JEST FASZYSTKĄ, BO KARZE ZA POGLONDY, TAK ROBILI KIEDYŚ W NIEMCZECH XDDD


Tutaj nastąpiła istna jatka i apogeum beki. Rozpoczęła się dyskusja na różne tematy, między innymi o inwalidach. Zaczęła mówić, że nie mamy żadnych argumentów i nie potrafimy poprzeć swojej tezy.

Na co ja jej ze stoickim spokojem:

PANI ARGUMENT JEST INWALIDĄ XDDD


Cała klasa skisła, a jeden kumpel spadł z krzesła. XD
  • 8