Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #seks #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #samotnosc

Mając te 25+ lat, całować się z 30 dziewczynami czy tam spać z 10 to nie jest jakiś tam wyczyn. Dla normalnych nastolatków/studentów, których rozwój nie był zaburzony jest to... normalne?

Jak czytam te wysrywy co niektórych to na tym portalu opuszczonym przez Boga zastanawiam się co się stało, że was naturalny rozwój psycho-seksualny został zaburzony. Pierwsze jakieś miłości, buziaki, chodzenie z dziewczyną z rękę, taniec to jest +/- 14-15 lat.

Od tamtego momentu jest przecież czas największej intensywności, poznawania drugiej płci, 18-nastki, połowinki, studniówki, prywatki, domówki. Jak ja sobie pomyślę ile tego było, ile razy człowiek wracał nad ranem do swojego (lub nie xD) domu to nie można tego zliczyć. Wspomnień tysiące.

Liceum/Studia to najlepszy okres życia gdzie człowiek żyje chwilą i przyjemnością. Pierwszy alkohol, seks również i narkotyki. Impreza za imprezą. A czytając posty wykopków czuje się jakbym żył w innym świecie.

Pytanie chyba już do socjologów dlaczego wasze życie stało się alterantywą do życia "normików"
chlopakbeztabu - #przegryw #zwiazki #seks #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebiesk...

źródło: spoleczenstwo-obywatelskie

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: Nie jestem co prawda chuopem co nigdy nawet za rękę nie trzymał [a sporo tu takich koljegów dużo starszych ode mnie, F dla nich] bo miałem nieliczne okazje [większość #!$%@?łem przez swoje #!$%@? umysłowe #mentalcel] i kiedyś 1 realną relację [choć związek to nie był ani nie miłość], ale to głównie prawie wszystko przez internet bo w necie miałem ten zapał do uzewnętrzniania siebie i swoich
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: Musisz mieć bardzo słabą wyobraźnie i nie być zbyt kumaty jeżeli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie nawet jednego powodu dlaczego tak się mogło stać xd
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: nie wiem czemu mnie oznaczyłeś bo ja stwierdziłem po prostu, że jesteś taki sam spierdok jak inni na przegryw bo kłócisz się z przegrywami w piątek wieczorem zamiast imprezować XDXDXDXDXD

Idealnie pasuje to co napisałeś " TROLL"
  • Odpowiedz
@chlopakbeztabu: Gdzie ja tak napisałem? Ja nie miałem takich ograniczeń, byle nie znikać na dobę bez słowa gdzie się udaję, kilka razy się zachlałem do odciny i dobrze że miałem znajomych normalnych bo kto inny by mnie zostawił na podwórku tak a nie dostarczał zwłoki pod drzwi () A i tak mi ojciec np. nigdy nie zabraniał dalej wychodzić do kolegów na domówki czy
  • Odpowiedz