Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, od jakiegoś czasu zajmuje się #pozycjonowanie stron, opieram się na artykułach błogowych na stronie (głównie frazy z długiego ogona), tematycznych artykułach na powiązanych stronach (pod backlinki) i wsparciem tego postami z linkami na social mediach + Google Moja Firma. Po każdym miesiącu podsyłam raport z działań i wyników. Sprawdza się to bardzo fajnie, szczególnie przy małych i średnich firmach z małym budżetem. Jeżeli ktoś potrzebuje freelancera od pozycjonowania to zapraszam, na tą chwile koszty zazwyczaj w granicach 1000-3000zł brutto/msc.

Dla wykopków, pierwszy miesiąc 50% taniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#seo #marketing #marketinginternetowy #wordpress #stronywww #freelance
StronyBiznesowe - Hej mireczki, od jakiegoś czasu zajmuje się #pozycjonowanie stron, ...

źródło: google search console

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprzedafcaMakaronu: W przypadku najmniejszego pakietu, standardowo oferuje 1 backlinka, ale robie to z blogiem, wizytówką Google i socialami, fajnie się to ze sobą łączy - podsyłam standardowe pakiety w załączniku. Pozycjonowanie często jest mocno indywidualne, więc możemy dostosować coś idealnie pod Ciebie, jeżeli chcesz to nawet same backlinki. Tylko tutaj weź pod uwagę to, że nie korzystam z żadnych "farm backlinków" etc. Przygotowuje tematyczny artykuł powiązany z Twoją branża i
StronyBiznesowe - @sprzedafcaMakaronu: W przypadku najmniejszego pakietu, standardowo...

źródło: pakiet klasyczny

Pobierz
  • Odpowiedz