Wpis z mikrobloga

@NCindex-15procent witam, chyba nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

on shortuje NQ jakoś od 13k, pamietam jak się ze mną dochodził w jednym z wpisów, ze przecież w takim otoczeniu makro, nie przebija 14k, a tu cyk, już 20k a chłop dalej w amoku
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent obym się mylił, ale jak dla mnie chłopaczyna się w----ł w h----d i płynie, wiadomo, ze się nie przyzna, tak jak alkoholik w cugu będzie twierdził, ze to nic takiego i on tylko czasm sobie popija itd. h----d to jedno z najcięższych uzależnień i jak ktoś jest podatny na uzależnienia to od zabawny z CFD do poważnego problemu jest krótka droga
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24 ale wiesz, ze pisałeś już tak nie raz i po paru dniach wracałeś z kolejnym shortem na którym znów paliłeś kwit? stad właśnie takie mi się nasuwają wnioski, bo to, ze ktoś nie potrafi odejść od stołu, to jest właśnie objaw uzależnienia od hazardu
  • Odpowiedz
@maniek74: przecież ostatnio nic nie grałem, dzisiaj wszedłem żeby zobaczyć jak się sprawy mają, widzę mocne wybicie do góry na d1 więc mogą dzisiaj zrobić korektę i w następnym tygodniu ją kontynuować. Jeśli tak nie będzie to zamknę stratę i robię sobie kolejną przerwę, nie czuje potrzeby siedzenia cały czas przy wykresie i zajmowania pozycji jak sobie myślisz.
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24 a dziwisz się, ze ludzie wymyślają różne teorie, ze hazardzista lub 0,01 lota grajek? Przecież ty praktycznie cała AI hossę grasz shorty na NQ, a to normalne nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz