Wpis z mikrobloga

Moja aktualna mysz jest już przy końcu żywotności i czas rozejrzeć się nad czymś nowym ale od dłuższego czasu nie śledzę rynku informatycznego dlatego pytam tutaj.
Przeglądając ME i RTV.. znalazłem parę myszek (do 70zł) tylko nie wiem, którą markę lepiej wybrać a której unikać. Mam do wyboru markę Razer, Genesis (krypton) oraz SPC.
Pytam bo zamykam się do ceny 70zł także będą to raczej słabsze modele. Potrzebuję jej do przeglądania internetu i sporadycznego grania w csgo (do tej pory grałem na myszce za 50zł także nie wymagam jakiegoś super sensora itd..)
O Razer słyszałem dużo dobrych opinii ale też, że kółka potrafią po niedługim czasie przestać działać a w takim modelu budżetowym do 70zł jest to możliwe więc może unikać Razera do tej ceny?
Genesis Krypton podobają mi się ale znowu Genesis to chyba taka tańsza marka, nie wiem czy to dobry wybór.

Co byście doradzili?

#komputery #akcesoriakomputerowe #informatyka
iquiet - Moja aktualna mysz jest już przy końcu żywotności i czas rozejrzeć się nad c...

źródło: Zrzut ekranu_5-7-2024_122124_www.euro.com.pl

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@Greensy szukam mocno budżetowej myszki, do 70zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aby była długa (nie jakaś laptopowa) no i głównie do przeglądania internetu, stąd ten budżet.
No i przewodowa
  • Odpowiedz
  • 0
@wemwuem potrzebuje w sumie na już a jak narazie to nie widzę nic ciekawego w biedronce czy lidlu itp.. :/
@Greensy może i bym się skusił ale jak mam dać np. 70zl za myszkę marki o której nigdy nie słyszałem to trochę jest obawa. Też za 70zl nie oczekuje super jakości a na Ali za tą cenę może być tak samo średnio
  • Odpowiedz
  • 0
@makrofag74 a jak z sensorem? Czytałem, że taka do 70zł np. SPC ma sensor optyczny, który radzi sobie z gwałtownymi ruchami.
W obecnej przy gwałtownym ruchu kursor rusza się tylko trochę i zatrzymuje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire


@iquiet: Najpopularniejsza mysz z serii A4Tech XGame dla graczy wyposażona została w najwyższe możliwe parametry techniczne: sensor laserowy, przełącznik rozdzielczości 6DPI (od 100 do 3600 DPI), który umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika oraz przycisk 3XFire, umożliwiający za jednym kliknięciem 3-krotny strzał. Ekstremalnie czuła i precyzyjna technologia laserowa zapewnia wzorową dokładność i niezawodność. Super szybkość 1ms (częstotliwość max
  • Odpowiedz
@iquiet: Kupiłem myszkę ss kinzu v3 kilka lat temu (nie pamiętam dokładnie, ale może z 5 jak nie więcej), używam jej bardzo dużo, kosztowała ze 100 zł. Jest jak nowa. Plastik fajny fortepianowy.

I nie chodzi o to że chcę ją polecić. Po prostu masz budżet 70 zł i niepewność do jakości. Za ok.100 cebulionów widzę jest:
https://www.morele.net/mysz-razer-deathadder-essential-rz01-03850100-r3m1-8584740/
Bywa po 85 zł. Z tego co kojarzę, zawsze całkiem dobre oceny
  • Odpowiedz
  • 0
@makrofag74 ona jest krótsza a bardziej garbata. Ja bym wolał dłuższą a bardziej płaską. Tzn. Może być garbata ale dłuższa.
@balrog84 sprawdzę ten model z AliExpress. Jaką byś polecił?
  • Odpowiedz