Wpis z mikrobloga

@bregath: Śmiesznie się czyta takie wpisy, gdzie ktoś tam coś przeczyta i gada głupoty. Wpisy o religii na wykopie to idealny przykład efektu Dunninga-Krugera. Jeszcze dowaliłeś z tym bratem Jezusa xD
  • Odpowiedz
Śmiesznie się czyta takie wpisy, gdzie ktoś tam coś przeczyta i gada głupoty. Wpisy o religii na wykopie to idealny przykład efektu Dunninga-Krugera. Jeszcze dowaliłeś z tym bratem Jezusa xD


@cordianss: a mogłeś napisać jeszcze większy ogólnik typu: "Debil z ciebie". Widzisz ile miejsca byś zaoszczędził? I palców nie musiałbyś nadwyrężać od pisania :)
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: z tego co kojarzę to konflikt Pawła z Piotrem dotyczył obrzezania i zresztą uczeń Pawła, Tymoteusz, by nie gorszyć chrześcijan pochodzenia żydowskiego, zgodził się na obrzezanie, za namową Pawła.
  • Odpowiedz
@zbigniew23: Powinni zamknąć Super Mario Goska w psychuszce. Choroszcz, Lubieniec, Abramowice w Lublinie. Pełen wachlarz. Groził nieustalonej grupie zwolenników czystek Bodnara wycinaniem organów wewnętrznych;) Zagraża bezpieczeństwu całości? Zagraża!
  • Odpowiedz
@Plp_ tak nie do końca. Według informacji które kiedyś czytałem to przez chorą ambicję zgnoił życie koledze ze studiów, lekarzowi który leczył jego ojca. Te same źródła podawały że Jego żona była nałożnicą gangsterów. Czy zniszczył komuś życie swoimi decyzjami będąc ministrem? Możliwe…Chyba nawet kiedyś był artykuł o nim na głównej. Nie wiem czy sprawiedliwość istnieje. Nie twierdzę że zasłużył sobie na takie cierpienie. Wiem natomiast że karma to suka i
  • Odpowiedz
@bregath: Na początek dwa fakty:
Co do prawa:
- Jezus powiedział, że przyszedł wypełnić prawo i wypełnił je swoją krwią rozpoczynając Nowe Przymierze patrz: Łk 22, 20
Co do rodzeństwa:
- U Żydów była zasada, że matką zajmują się synowie, jedynym synem Marii był Jezus, więc na krzyżu poprosił swojego ucznia by się nią zajął patrz: J 19, 27.
Poza tym Jakub był synem kogoś innego, ale to już inny
  • Odpowiedz
@zbigniew23
Pismo Święte Ewangelia Świętego Mateusza:

38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto
  • Odpowiedz