Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że GRU robi na tagu małą STABILIZACJĘ? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie widać ruskie przygotowania na przybycie F16. Zarówno na froncie rozpaczliwe ataki na lotniska jak i w propagandzie pojawia się zaostrzenie. Zadziwiające jak te 40 letnie konstrukcje przerażają ruskich. Blisko 100 samolotów. Ciekawe czy Rosja ma tyle działających myśliwców

#wojna #rosja #ukraina #bekazpodludzi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: wszystko wygląda na to, że Rosja bardzo boi się reakcji Zachodu. Straszyli o czerwonych liniach, tymczasem nie zrobią nic bo nie są w stanie. A kraje zachodnie jeszcze nie zaangażowały się na poważnie w ten konflikt, pomagają Ukrainie na tyle, żeby szanse były podobne. Nie wygląda to dobrze dla Rosji
  • Odpowiedz
@Grooveer: 200 km, potem będzie 500, potem do urlalu, a potem lotniska sobie bijcie ale zostawcie instalacje atomowe.
Dwa lata temu nie do pomyślenia było żeby zachodnie czołgi były na Ukrainie
Ehh zresztą po co ja odpisuje czarowi GPT, bo chyba normalny człowiek takim npctem nie jest xD
  • Odpowiedz
@Grzesiok: ciężko zestrzelić ukraińskie samoloty jak latają kilka metrów nad ziemią. F-16 chyba nie będą latać tak samo? Przypominam, że z Rosją nie mam nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@varres

@Grooveer: 200 km, potem będzie 500, potem do urlalu, a potem lotniska sobie bijcie ale zostawcie instalacje atomowe.

Dwa lata temu nie do pomyślenia było żeby zachodnie czołgi były na Ukrainie

Ehh zresztą po co ja odpisuje czarowi GPT, bo chyba normalny człowiek takim npctem nie jest xD


A co jeśli zachód doszedł już do ściany na co może pozwolić Ukrainie wobec Rosji?
  • Odpowiedz