Wpis z mikrobloga

  • 14
Bez likwidacji Republiki doczekamy się szaleńców zdolnych do wszystkiego. Mój Ojciec ogląda to gówno, ostatnio powiedział mamie przed wyborami do UE, że ja zabije jeśli zdradzi Polskę i nie zagłosuje na PIS. To gówno działa z pieniędzy który kradli przez 8 lat. Co do #!$%@??
  • Odpowiedz
Oni wszyscy myślą że reszta społeczeństwa to takie same tępaki jak oni xD


Może po prostu weszli na mirko i wnioskują po tej niewielkiej próbce? Bo tutaj każdy fake news, który wzbudziłby podejrzenie u czterolatka, wpada w gorące jeśli tylko bije w PiS.
@200Amra:
  • Odpowiedz
@Parker_: Teraz już działa z wpłat wiernych. Jeszcze ostatnio tripa do Stanów robili żeby u Polonii pożebrać. To są mentalnie skrzywieni, niebezpieczni ludzie. Już jeden taki Rosiaka zamordował, a drugi Adamowicza.
  • Odpowiedz
Bez likwidacji Republiki doczekamy się szaleńców zdolnych do wszystkiego. Mój Ojciec ogląda to gówno, ostatnio powiedział mamie przed wyborami do UE, że ja zabije jeśli zdradzi Polskę i nie zagłosuje na PIS. To gówno działa z pieniędzy który kradli przez 8 lat. Co do #!$%@??


Chłopaki, ale wy jesteście drugą stroną dokładnie tego samego medalu. Szkoda, że tego nie rozumiecie.

@CrytekPL
@Parker_:
eduardo-garcia - >Bez likwidacji Republiki doczekamy się szaleńców zdolnych do wszyst...

źródło: ruskisilnik

Pobierz
  • Odpowiedz
może jeszcze stonogę wrzuć dla potwierdzenia tezy wygenerowanej przez swoje urojenia. To nie odbiorca treści jest problemem tylko nadawca


Przecież to odpowiedź na anegdotę o ojcu tego typa wyżej. Rozumiem, że ten odbiorca treści, którego cytuję wziął się znikąd, prawda?

@Salam-Abdul-Al-Stulejari:
  • Odpowiedz