Wpis z mikrobloga

Po trailerze spodziewałem się kolejnego, mocnego odcinka The boys. Odcinek był w sumie o niczym. Fajnie się oglądało Rzeźnika któremu też psychicznie odwala jak Homelanderowi, ale poza tym ogólnie nuda. Dało by się ten cały wątek ze zdobywaniem przychylności korporacji przez Homelandera skrócić do jednej sceny. Nie mówiąc już o tym, że zwyczajnie nie podoba mi się ten wątek. Znowu postrzegam to jako próbę przełożenia sytuacji z serialu na faktyczną politykę USA nawet jeśli nie ma to większego sensu. I zdaje sobie sprawę, że to zawsze występowało, ale obecnie mam wrażenie, że poszli w skrajność. I jeszcze ten niepotrzebnie poruszony wątek aborcji.

#theboys #amazonprimevideo #seriale
Al-3_x - Po trailerze spodziewałem się kolejnego, mocnego odcinka The boys. Odcinek b...

źródło: erffrefr

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Żarty o Epsteinie, nawiązanie do aktualnych problemów globalnych, przeróżne fetysze, wątek z ośmiornicą czy owcami... Jak dla mnie takie odcinki jak ten dzisiejszy nie jest wybitny, ale inne perełki to wynagradzają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nota bene, patrząc na każdego z bohaterów można stwierdzić, że po kolei każdy tam fiksuje
  • Odpowiedz