Wpis z mikrobloga

@AndresIniesta
najlepiej to było w grudniu 2021 gdy mielismy pierwszy odczyt inflacji na poziomie 8,6%, a ten nieudaniec wyszedł i powiedział, że podniesienie stóp to byłby "szkolny błąd".

Reszta to już historia: najwyższa inflacja po 2000 w Polsce, złotówka w pół roku straciła wtedy 25%.
  • Odpowiedz
@Goronco ja myślę że będą obniżki jeszcze pod koniec tego roku, przycisną go bo ludzie w końcu się wkurzą a i pewnie wykop dorzuci swoje 3 grosze do rozgłoszenia problemu bo bez jaj jeśli mamy stopy prawie 6 a inflacja będzie od prawie roku poniżej 3... To już jest jawne sku****two
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mar-v-son co? XDDDD wykop go ma przycisnąć? Wedle mnie można podnieść i do 10. Przez kredyciarzy którzy brali po jaja na zerowych stopach prawie nie mam mieszkania, niech cierpią teraz
  • Odpowiedz
@Sarza01: „szkolny błąd” z października to nic, jak już żbil rentowności do takiego poziomu ze jako trader byłem w stanie zająć pozycje na ich wzrost w listopadzie/grudniu, to miedzy świetami a sylwestrem dał #!$%@? wywiad do radia Maryja czy tam gazety polackiej ze nie ma mowy o podwyżkach i przewiozło mnie jak bura suke w trakcie urlopu. No ale co się działo później to wiadomo ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz