Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: nie pamiętam, ale odrzucił bym przesuwając w lewo bodajże.
Już nie chodzi o konia, o to że nie napiszę pierwsza, ale o ta "szansę". Co to "Mam talent" do konia ciężkiego???
Omijać takie kobiety szerokim łukiem Panowie, bo z takiej mąki chleba nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 2
Dwie rubryki wypełnione redflagowo i jeszcze koniara ( ). Ale znajdzie się stulej co i tak napisze.
  • Odpowiedz
nie pamiętam, ale odrzucił bym przesuwając w lewo bodajże.

Już nie chodzi o konia, o to że nie napiszę pierwsza, ale o ta "szansę". Co to "Mam talent" do konia ciężkiego???

Omijać takie kobiety szerokim łukiem Panowie, bo z takiej mąki chleba nie będzie.


@stempien666: Prawda. To jest bezczelne i żałosne jednocześnie, w większości to facet robi ten pierwszy krok w kierunku kobiety a taka jeszcze pisze, że ona daje
  • Odpowiedz
gdzie spermiarze zalewają codziennie setkami wiadomości skrzynki kobiet pompując ich ego


@Maxior99: Nie wiem, jak to ma "pompować ego", moje ego poszłoby w dół, gdybym sobie pomyślała, że piszą do mnie goście, którzy wyruchaliby drzewo, gdyby było chętne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 Chłopie nie bądź naiwny z tymi spermiarzami, że to nowe zjawisko, bo 2010 kobiety miały równie pełno wiadomości co dziś, setki komentarzy.
Jedyna różnica mniej kobiet w komentarzach pokazywało red flagi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 Chyba w snach. Jako osoba nieatrakcyjna 2010, na takiej sympatii nie miałem nawet odpowiedzi na jedną wiadomość, nawet jednego oczka, nie było żadnych złotych czasów nawet dwadzieścia lat temu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maxior99 Teraz się postarzałeś i dopadł cię ageapil. Pewnie byłeś 6 teraz spadłeś przez wiek do
4.5/10 i dziwisz się, że nie masz powodzenia, bo w swoich oczach wciąż jesteś gościem 6/10 i młodszym o 8 lat.
  • Odpowiedz