Wpis z mikrobloga

@Bashful: @WH40K @PieknyWojciechPostrachDziewic @gupi_ja @Herubin @assninja @Kiedys_Mialem_Fejm:
Możecie podać jakieś kontrargumenty? Bo z mojej perspektywy to wygląda tak, że Bosak przedstawił jakąś logiczną argumentację, a banda neuropków pod wpisem robi tylko "aoeaooeeoeo piskonfa aeeee".
Nie mówię, że Bosak ma rację, ale jak na razie tylko on podał jakieś argumenty i nie widzę powodu, żeby być przeciwko niemu.
  • Odpowiedz
  • 21
@cordianss @beerman Pegasus został zakupiony z środków funduszu sprawiedliwości gdzie nie na to te środki powinny iść, mało tego był wykorzystywany do śledzenia opozycji za co żydzi zabrali dostęp. mogę się założyć, że pialiście z zachwytu jak mentzen w sejmie się wypowiedział o pegasusie ale teraz już jednak jest git xD wy dzbany
  • Odpowiedz
  • 12
@cordianss Nie widzisz powodów bo jesteś psem polityków. Przede wszystkim to nie Bosak instruktor windsurfingu gowno wiedzacy o prawie jest od decydowania co jest przestępstwem tylko sąd i co on tam sobie myśli nie ma tu żadnego znaczenia.

A sama argumentacja jest też do dupy. Gadka o braku przepisu zakazującego to poziom o sraniu do paczkomatow. Służby mają określone numeratywnie sposoby finansowania. Nie można ich finansować ich w inny sposób.

Jego
  • Odpowiedz
@kr4wy:

Pegasus został zakupiony z środków funduszu sprawiedliwości gdzie nie na to te środki powinny iść

Jeżeli to prawda i Woś był za to odpowiedzialny to masz rację. Sprawdzę to później.
  • Odpowiedz
@drzewko94

@ciastko_do_kawy jak mnie wkułwia jak ona macha niechlujnie tym mikrofonem, co chwile slychac ją ciszej albo glosniej, takie roztrzepanie nie przystoi dziennikarce w sejmie, jeszcze oznacza brak szacunku do rozmowcy.


Ale co by nie mówić, to jest skuteczna w tym co robi. Udaje jej się zebrać wypowiedzi od wszystkich polityków opozycji, nawet Jaro i cała suwerenna akurat jej odpowiada jak jest tłum krzyczących dziennikarzy. Cicha myszka nie ma czego
  • Odpowiedz
@kr4wy: Sprawdziłem to i pisowcy dodali sobie cel "przeciwdziałanie przestępczości", więc pieniądze były wydane zgodnie z założeniami FS. Jaka jest argumentacja prokuratury do zniesienia immunitetu?
  • Odpowiedz
@cordianss No i jak grzeczny piesek Bosaka zgrabnie pomijasz ustawę o CBA I zakazie finansowania innego niż budżetowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale na pewno wykopek i Bosak wiedzą lepiej co jest przestępstwem od prokuratury i sędziów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Art. 4 ust. 1. Każde finansowanie CBA musi odbywać się w ramach ustawy budżetowej. Gdyby te bezmózgi myślały to bezpieczniej było to
  • Odpowiedz
@Herubin: xD Typie, ja po prostu nie znam tematu i próbuję zrozumieć obie strony.
To teraz dwa pytania:
1. Czy zostało to ujęte we wniosku prokuratury? Bosak w wywiadzie powiedział, że wniosek jest tragiczny.
2. Kto w takim wypadku jest winny? Szef CBA, który nie działa zgodnie z ustawą o CBA, czy szef FS, który działa zgodnie z ustawą o FS?

Powtórzę jeszcze raz, nie wiem kto ma rację, ale
  • Odpowiedz
Nie mówię, że Bosak ma rację, ale jak na razie tylko on podał jakieś argumenty i nie widzę powodu, żeby być przeciwko niemu.


@cordianss: Ty właśnie robisz aaooooeeee konfa ma racje xD

Bosak nie podał ŻADNEGO argumentu xD
  • Odpowiedz
Powtórzę jeszcze raz, nie wiem kto ma rację, ale na razie nie mam powodów by sądzić, że Bosak się myli.


@cordianss: Czyli nic nie wiesz ale jesteś pewny, że Bosak ma racje xD

Kwintesencja pisowca xD
  • Odpowiedz
Bosak przedstawił jakąś logiczną argumentację


@cordianss: Bosak mówi o dowodach we wniosku prokuratury, podczas gdy Bosak nie jest sędzią by oceniał dowody, od tego jest sąd. I Bosak sprzeciwia się wysłaniu wniosku prokuratury do sądu bo ... bo leave pisowców alone, jak ze wszystkimi innymi sprawami. Tak samo jak wcześniej bronił Ziobry, Kaczyńskiego, Kamińskiego i Wąsika.
  • Odpowiedz